Kayıt Tarihi:12.09.2018
Son Giriş:12.09.2018
Aranma Sayısı:167
Ziyaretçi Sayısı:1875
Firma Bilgileri
Firma Yetkilisi
:
Habib AŞIK
Firma Lokasyon
:
Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Firma Adres
:
Güneşli Mah. Bağlar Sok. No:12/B Giriş Zemin Güneşli - Bağcılar / İstanbul İstanbul
Firma Telefon
:
2126517178
Web Sitesi
:
Faaliyet Türü
:
Hizmet
Kuruluş Yılı
:
1997
Çalışan Sayısı
:
10- 50 kişi
Ticari Bilgiler
Firma Sektör
:
Bilgisayar Donanım & Yazılım
Ana Ürünler
:
Truva, toner, kartuş, muadil kartuş, muadil toner, orjinal toner, orjinal kartuş, lexmark, kyocera, - Truva, toner, kartuş, muadil kartuş, muadil toner, orjinal toner, orjinal kartuş, lexmark, kyocera, - Truva, toner, kartuş, muadil kartuş, muadil toner, orjinal toner, orjinal kartuş, lexmark, kyocera,
Firma Detaylı Tanıtım

 

Firmamız 1997 yılında İstanbul / Güneşli’de Truva Büro Makineleri Ticaret LTD ŞTİ ünvanı ile sektörde yerini almıştır. Kurulduğunda ana faaliyet alanı ; fotokopi cihazlarının satışını gerçekleştirmek ve teknik servis hizmetlerini müşterilerimize ulaştırmak olan firmamız , 2000 yılının ilk çeyreğinde günümüz teknolojisini takip ederek Laser Printer satışı ve teknik servis hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Firmamız bugün, fotokopi ve yazıcı sarf malzemerini, yedek parçalarını, muadil veya orjinal toner ve kartuşlarını ; en iyi kalite, en iyi hizmet ve en iyi fiyat performansını garanti ederek Türkiye’nin heryerine ürün temin etmektedir. Ayrıca referansımız olan kurumsal çalışmalarda , yapılan protokol ile temin ettiğimiz ürünlerin garanti altına alınması ve bu protokol süresince bakım ve onarım hizmetinin verilmesi bizi birinci seçenek haline getirmiştir.

Türkiye genelinde yayılan hizmet ağımızla hizmet ve kalite politikasınca sektöre yön veren öncü marka olma yolunda ilerleyen firmamız; kaliteli ve ekonomik çözümler ile müşteri memnuniyetini birinci amaç edinerek, düşük maliyet ile yüksek performanslı ürün ve hizmet sunmak konusunda başarıya koşmaktadır.

Hedeflerimiz edindiğimiz dürüst, kaliteli ve yüksek performanslı bu hizmeti geniş bir portföy ağı kurarak hem daha fazla müşteriye kendimizi ispatlamak hemde müşterilerimizin en iyisini seçmesini sağlamaktır.

Saygılarımızla

 

Kalite Belgeleri & Sertifikalar
Benzer Firmalar
AY BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE BİLGİSAYAR HİZMETLERİ
https://www.uweta.com
Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri
Baba Bilgisayar
NetCom Bilişim Hizmetleri
Bil-Tek Bilgi İşlem Bilgisayar
Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Türk Ticaret Rehberi
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL    Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır