Kayıt Tarihi:04.09.2018
Son Giriş:04.09.2018
Aranma Sayısı:89
Ziyaretçi Sayısı:1776
Firma Bilgileri
Firma Yetkilisi
:
Erhan Karakoç
Firma Lokasyon
:
Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
Firma Adres
:
Kartaltepe Mh. Hayırlı Cd. Uzun Sk. No: 20/A-1 Küçükçekmece/İSTANBUL
Firma Telefon
:
02126984446
Faaliyet Türü
:
Hizmet
Kuruluş Yılı
:
1990
Çalışan Sayısı
:
5 kişiden az
Ticari Bilgiler
Firma Sektör
:
Ev Aletleri / Klima Aletleri / Klimalar
Ana Ürünler
:
iklimsa klima servisi - midea klima servisi - diamond electric klima servisi
Firma Detaylı Tanıtım
Tasarım Klima firması temeli 1990’lı yıllarda soğutma ve chiller sistemler ve soğuk oda imalatı ile başlayıp, 2000’lı yıllarda iklimlendirme ve klima ile devam edip günümüzde vrf sistemler ile yoluna emin ve doğru adımlarla ilerlemektedir. İstanbul ‘un tüm bölgeleri olmak üzere Küçükçekmece, Bağcılar, Güneşli, İkitelli, Hadımköy, Firuzköy, Esenyurt, Avcılar ve çevre ilçelerde olmak üzere tüm Marmara bölgesi sınırları içinde klima servisi olarak faaliyet göstermekteyiz.
Vizyonumuz minimum maliyet ile tüm imkanlar kullanılarak maksimum performans ve verimlilik ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Ayrıca vrf, vrs vrv sistemler olmak üzere birçok markada örn. Fujitsu vrf ve split , Fujitherma  vrf ve split, Mitsubishi vrf ve split klima , Hayashi vrf ve split klima , Diamond Electric vrf ve split klima, Midea vrf ve split klima, Arçelik vrs ve split klima, Mitsubishi Elektric vrf ve split klima Samsun vrf , multi split klima ve çeşitli ısı merkezi ve otel uygulamalarıyla geniş çaplı ve yılların deneyimi ile pişmiş teknik servisimizle çeşitli marka ve modellerde profesyonel anlamda uygulama yapmaktayız.
Birçok markada yetkili bayi olan firmamız vrf ve split klima satısında sorunsuz ve ekonomik anlamda seçkin firmalar kategorisinde yer almaktadır.
Tasarım Klima olarak İklimsa, Midea Klima ve Diamond Electric Klima markalarının yetkili bayisi olmuştur. Bu markaların yetkili servisi olarak satış, montajı ile tamir ve bakımını yapmaktayız. Firmamız ayrıca Gree marka klimaların satışını da yapmaktadır.
Klimanızı güvenli ve tecrübeli ellere bırakın.
Kalite Belgeleri & Sertifikalar
Benzer Firmalar
Efor Servis Isıtma ve Klima San. tic. Ltd. Şti.
Cem Hijyenik Ürünler Organizasyon Danışmanlık San ve Tic. A.Ş.
Adana Klima Servisi
Polymel - Mutfak Ekipmanları Tedarikçisi
Çağrı Teknik
Ankara Kombi Servisi
Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Türk Ticaret Rehberi
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL    Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır