Hayward Kivi
Marka:
Parlar Fidan
Ürün Kodu:
2
Fiyat:
1123 TL
Dünyada en fazla yetiştiriciliği yapılan dişi kivi çeşididir.Meyvesinin kabuğu tüylü, içi yeşil renklidir. Olgun döneminde tatlı ve aromalıdır.Depolamaya çok uygun bir çeşittir. Az miktarda elle seyrelmeye ihtiyacı vardır. Erkek kivi diğer dişi kivileri çiçek açtığından tozlar.Bahçeye diktiğiniz kivi fidanları içerisinde en az 1 adet erkek kivi olmak zorundadır.Aksi halde tozlanma olmayacağından dişi kiviler meyve vermeyecektir.Hayward kivi çeşidinin Tozlayıcıları Matua ve Tomuri’dir.
Sosyal Medyada Paylaş
Ürün Bilgileri
Ürün Detay Bilgileri

Dünyada en fazla yetiştiriciliği yapılan dişi kivi çeşididir.Meyvesinin kabuğu tüylü, içi yeşil renklidir. Olgun döneminde tatlı ve aromalıdır.Depolamaya çok uygun bir çeşittir. Az miktarda elle seyrelmeye ihtiyacı vardır. Erkek kivi diğer dişi kivileri çiçek açtığından tozlar.Bahçeye diktiğiniz kivi fidanları içerisinde en az 1 adet erkek kivi olmak zorundadır.Aksi halde tozlanma olmayacağından dişi kiviler meyve vermeyecektir.Hayward kivi çeşidinin Tozlayıcıları Matua ve Tomuri’dir.

Benzer Firmalar
Mimoza Çiçekçilik
Koçoğlu Tavukçuluk & Kümes Ekipmanları
TARBİL Tarımsal Danışmanlık İlaçlama Fumigasyon Gıda Kimy. Etüt Proje Müh.Hizmetleri
Tohum Dünyası
HAKDAN TARIM
Teras Tarım
Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Türk Ticaret Rehberi
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL    Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır