Üye Girişi
17 Temmuz 2019 19:43
0
0
4
.
9
0
2
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Bursa ilinde toplam 101 firma bulunmaktadır.
KobiWebSitesi

Farklı bir anlayışla, yeni bir kavrayışla bakmak olaylara… Bizi Tercih etmenizdeki en önemli neden bu olabilir. Bunu nasıl gerçekleştireceğimizi herkes gibi merak ettiğinizi biliyoruz.Merak etmek iyidir.  Bizi var edende bu bitmez tükenmez öğrenme arzusu ve kendini sürekli geliştirme çabası oldu Eğer isterseniz, başarabilirsiniz.Yaratıcı ve akıl dolu fikirlerimizin kaynağı siz değerli müşterilerimiz ve onların görüşleri. Bu yazıyı okuyor olmanız, değişmeye başladığınız anlamına geliyor. Birlikte neler yapabileceğimizi görmek ister miydiniz? 

Aysan Karavan Römork Sanayii

Aysan Karavan Römork Sanayii

Yeni Yalova Yolu Cad No:284 Bursa

Tel:0224.2156840  Gsm:0535.2581890

www.aysankaravan.com.tr

HER ÇEŞİT RÖMORK VE KARAVAN İMALATI

Refsan Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.

Şirketimiz 1979 yılından günümüze tüm sigorta branşlarında faaliyet göstermektedir.

L&L PRODUCTS OTOMOTİV LTD ŞTİ

L&L Products, malzeme bilimi, ürün mühendisliği, müşteri hizmetleri ve üretim konularında benzersiz yetenekleri olan teknoloji odaklı bir kuruluştur. Otomotiv, havacılık, ticari araç ve endüstriyel müşterilerimizi, gürültü ve titreşimi azaltan, gövde yapılarını yalıtan, bağlayan ve kuvvetlendiren yenilikçi çözümlerle destekliyen firmamızı Bursa da bulunmaktadır

bengü kumaş kaplama lake iplik tekstil san. tic. ltd. şti.

BENGÜ KUMAŞ KAPLAMA; tekstil sektöründe güçlü ve etkili bir kurum olarak,  müşteri memnuniyetinin ön plana alındığı pazarlama anlayışı ile çalışarak ürünlerimizde kalite ve estetiği birlikte sunuyoruz. Amacımız en üst kalite ve standardı gerçekleştirmek, öncü bir firma olmak ve müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını kaliteli ürün ve hizmet anlayışı içerisinde karşılayabilmektir.
   “Yaptıklarımız yapacaklarımızın göstergesidir” fikriyle amacımız, hızla değişen ve gelişen teknoloji karşısında ortaya çıkan rekabet ortamında ve tüketicinin daha bilinçli harcama yaptığı ve hizmet beklediği günümüzde yeni ve özgün tasarımlar ve bunların sunuluş biçimleriyle piyasada edinmiş olduğumuz yeri korumak ve günün değişken motifleri karşısında farklı, yenilikçi,  modern, yüksek kalite anlayışı ve hizmet düşüncesiyle kurduğumuz modelimizle ismimize yakışır hizmet sunmaya devam etmektir.

 

GERMAKSAN-GERÇEK MAKİNA SANAYİ
HAKKIMIZDA


Firmamız Hamur makinaları ve ekipmanları konusunda 1949 yılından beri yurt içi ve yurt dışına ürün vermektedir. 
Belçika, Suudi Arabistan, Makedonya gibi bazı ülkelere makinelerimizden ihraç edilmiştir. 
       

Firmamız tarafından 1966 yılında BURÇELİK A.Ş'ye 3 adet 300 er kg. kum mikseri yapılmıştır.

Küçük Dökümhane Atölyeleri için sürekli olarak 100 kg. Kum mikserleri üretmekteyiz. 
Bu mikserlerden Makedonya' ya da verilmektedir. 

1964'ten beri kendi ürettiğimiz metal bükme silindirleriyle Bursa'da Büyük sanayi kuruluşları, resmi kurumlara 
ve küçük sanayi işletmelerine fason metal bükme işlerinde özenle hizmet vermekteyiz.


 

 

 

SİLİNDİR BÜKME HİZMETİ YAPILAN BAZI KURUM VE KURULUŞLAR

 

 

 

Gemlik Gübre Ve Azot Sanayi : Özel kesim ölçülü paslanmaz konikler bükülmektedir.
Buski : Çeşitli ebatlarda metal bükümü ve vakum araçlarının parçaları bükülmektedir.
Döktaş : Yüzlerce Elevatör kepçesi bükülmüştür.

 
Cilt Sağlığım

Cilt Sagligim, Cilt Bakımı konusunda 6 yıldan fazla bilgi ve dermotoloji çalışmalarını sürdüren firmamız, küresel ve bölgesel tüketicinin güvenini kazanmış durumdadır. Cilt ve saç bakım markaları ve ürünleri geliştirerek tüketiciye yakınlığı her geçen gün artmaktadır. Zeynkil ürünleri ile yoğun günlük yaşamın stresinden bir nebze kuretulmanın doğal bir yöntemidir.

MİSYONUMUZ, müşteri memniniyetini enüst seviyede tutmak. Bunu yarken firmanın marka değerini artırmak ve ZEYNKİL markasını Türkiye ve Dünya insanlarının tanınan bir marka haline getirmek. Ürünü kendi alanında daha üst seviyelere taşımak ve müşterileri ile kalıcı ilişkilelr kurabilmek.

VİZYONUMUZ, kil ile gelen sağlık ve güzelliği müşterilerimize sunmak. Onlardan gelen talep ve şikayetleri değerlendirip kendilerine en iyi hizmeti sunabilmek. Gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazesini genişletebilmek. Oluşan müşteri sorunlarına hızlı ve doğru çözümler üretmek. Ar-Ge çalışmalarına önem vererek ürün kalite ve marka değerini artırmak.

 

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu