Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Diyarbakır ilinde toplam 20 firma bulunmaktadır.
KOYUNCU DAĞITIM PAZARLAMA
GAZETE DAĞITIMI VE ABONELİK İŞLEMLERİ YAPILIR İNSÖRT BUROŞÜR DAĞITIMI VE GAZETEDE REKLAM ALINIR
glass life cam bakon

2009 yılında Glass life markası ile cam balkon sektöründe faaliyet gösteren firmamız ; kaliteli ürün , uygun fiyat , profesyonel işçilik ve mutlu müşteri ilkesi ile sektöründe hakettiği yeri almayı başarmıştır. Hali hazırda konutlara ait balkonların kapatılmasının yanı sıra otel teraslarının , cafe ve restaurant tarzı işletmelerin kapalı mekan ihtiyaçlarının karşılanması noktasında var gücümüzle çalışıyoruz.

12 kişilik profesyonel imalat ve montaj ekibimizle hizmet vermekteyiz. Satış sonrası hizmete ayrıca önem veren  firmamız  sistemde oluşabilecek arızalara anında müdahele etmektedir.

Glass life cam balkon olarak ;  işimizi seviyoruz ve evizin en güzel köşesi olan balkonunuzu daha da güzelleştirmek için çalışıyoruz…

Kaya Nakliyat

Kaya Nakliyat 2001 yılında taşımacılık ve nakliye sektöründe ki boşluğu fark etmiş bu doğrultuda hareket etmek için ve insanların ihtiyaçlarını karşılayıp hayatı kolaylaştırmak için Mustafa Kaya tarafından Güneydoğu'nun incisi Diyarbakır'da kurulmuştur. Nakliye sektöründe mevcut olan boşluğu fark edip çağın gereksinimlerine ayak uydurarak kurulan Kaya Nakliyat, bu boşluğu doldurmak adına 13 yıla yakın bir süredir aralıksız bir şekilde çalışmaktadır.

İnsanlara iyi bir hizmet vermenin en iyi yolu onların ihtiyacını en uygun şekilde karşılamaktır. Bu nedenle Kaya Nakliyat müşterilerine birçok taşımacılık hizmeti vererek onların her türlü nakliye işlerini güvenle yapmaktadır. Sektörde köklü bir geçmişi olan ve tecrübeyle her gün kendi daha da geliştirerek sektöründe önemli oyunculardan biri olan  Kaya Nakliyat bu köklü geçmişin gerekliliklerinin ve sorumluluklarının farkında olarak taşımacılık ağını genişletmiş ve birçok taşıma modeli geliştirmiştir. 

Evden eve nakliyat, Şehir içi evden eve nakliyat, Asansörlü evden eve nakliyat, İlden ile nakliyat, Stand malzemeleri taşımacılığı, Kamu kurum taşımacılığı ve Lojistik hizmetleri ile Kaya Nakliyat her taşıma türüne göre özel çözümler üretmiştir. Geniş araç filomuz ile de her nevi ev, iş ya da kamu kurum eşyalarını alacak uygun kapasitedeki araçlarımız ile hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetlerin yanında personellerine de gerekli desteği ve eğitimi vererek onları bilgilendirmekte ve böylece müşterilerimize daha iyi hizmet vermekteyiz. Nakliye sektörünü bir adım daha ileriye taşıyarak sevk olacak eşyalar için depolama alanı oluşturarak müşterilerimizin karşılaştıkları sorunlara karşı böylece çözüm üretmiş oluyoruz.

Hakkımızda her türlü bilgi almak için 7/24 saat boyunca iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Diyarbakır'ın sayılı nakliye firmalarından biri olarak her taşıma işlemi sonrasında müşterilerimizin hakkımızda olumlu düşünceye sahip olmaları için her türlü hizmeti eksiksiz bir şekilde sağlıyoruz. Tüm taşımacılık işlemlerimizde eşyaları sigortalayıp herhangi bir sorun esnasında mağdur olmalarını engelliyoruz. Bununla birlikte eşyaların müşterilerimiz için çok değerli olduğunu bilerek tüm eşyaları uygun malzemelerle paketleyip araçlarımıza özenle yerleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve referanslarımız ile en iyi nakliye hizmetini vermekteyiz.

pelşin çiçekçilik

Diyarbakır online çiçek alışveriş sitesi diyarbakır çiçek siparişi 

Diyarbakır çiçekçilik

Diyarbakır il ve ilçelerine çiçek servisi buket, aranjman, çelenk, yapay çiçek ve salon süs bitkileri ile hizmetinizdeyiz.

Pelşin çiçekçilik

Diyarbakır online çiçek alışveriş sitesi diyarbakır il ve ilçelerine çiçek servisi

BEDSA Madencilik İnşaat PETROL GIDA NAK. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Diyarbakırın hani bölgesinde bulunan mevcut faal durumdaki ocağımızda 3 seleksiyon mermer üretimi yapmaktayız.. Ürünlerimiz blok olarak üretilip isteğe göre blok - plaka - ve ebatlı olarak satılmaktadır.. Ürünlerimiz ihracat ve iç piyasa diye kalite sınıflarına ayrılmaktadır.. Blok satışlarımız genelde tercihen ihracata ton olarak satılmaktadır.. Bloklarımızın ton ortalamaları 25-30 ton arasındadır.. Taşımız cilasını iyi alan epoxi istemeyen sert bir taştır.. Açık bej koyu bej ve sandwawes olarak 3 sınıfa ayrılır.. İhracat satış fiyatı blok ton 100 usd ocak satış fiyatıdır.. 120 usd mersin liman teslimidir... İletişim Whatsapp Wechatt : 05334728473

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2019 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu