Üye Girişi
20 Haziran 2019 23:35
0
0
4
.
8
5
2
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
İzmir ilinde toplam 196 firma bulunmaktadır.
BEZ DÜNYASI | DEPEND HASTA BEZİ | HASTA BEZİ | DEPEND KÜLOTLU HASTA BEZİ

Türkiyenin her yerine ücretsiz kargo ile depend hasta bezi ve selpak hasta bezi 89 TL ile kapınıza kadar getiriyoruz.

hilal ticaret

BUCADA TÜP,BUCADA TÜPÇÜ,BUCADA SUCU,BUCADA DAMACANA SU,BUCA TÜP VE SU BAYİİ.

ACROMTECH MAKİNA MÜHENDİSLİK SANAYİ

Firmamaız,

Mühendislik hizmetleri yanında, özel tip beton santralleri ve mikser üretimi, demir kesme ve bükme makinaları üretimi, kompresör ve jenerator tedariği sağlamaktadır, bununla birlikte firmamız vinç, jlg boom lift, ve diğer inşaat ekipmanlarının kiralamasınıda yapmaktadır.

 

Mergen İklimlendirme Soğutma & Makina Sanayi

Sanayi sektörüne Taşıma Sistemleri konusunda hizmet veren kuruluşumuzun temeli mühendisliğe dayanmaktadır. Malzeme satışından anahtar teslim proje uygulamalarına kadar, faaliyetlerimizin her anında müşterilerimize mühendislik hizmeti vermekteyiz. Malzeme satış, proje  geliştirme ve uygulama faaliyetlerimizin yanı sıra, halihazırda devreye alınmış ve faal durumdaki sistemlerde PLC sistemleri, mekanik modifikasyon ve makine tadilatları konusunda müşterilerimize en kapsamlı mühendislik hizmetini vermeyi hedeflemekteyiz

Eren Polat Metal San Tiç Ltd Şti

Paslanmaz çelik Hurdaları ege genelinden toparlayıp yurt dışına ihracaat yapmaktayız.

Dökümaneler için (430)(304)(316)(310) Nikel ve yüksek Nikel alaşımlı  çelikler temin etmekteyiz.

Su,Süt,Yağ Kazanları Gıda Makinaları Paslanmaz mutfak tezgahları alıp satmaktayız.

ALTINER EMLAK LİMİTED ŞİRKETİ

Gayrimenkul sektöründe 1960 yılında kurulan şirketimiz İzmir’in Konak – Halilrıfatpaşa, Güzelbahçe, Balçova ve Urla – Zeytinalanı semtlerindeki ofislerimiz ile tecrübeli, profesyonel, dinamik müşteri odaklı kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

BordroTR Bordro Hizmetleri

Firmamız, bordrolama hizmetleri ve bağlı konularda hizmet veren bir firmadır. Gerçek veya tüzel kişilere, Dernek, Vakıf, Kamu, Yarı Kamu, Kamu İktisadi Teşebbüsler ve Sendikalarda istihdam edilen personellere ait Bordrolama süreçlerinin, mevzuata uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi ve takip edilerek, işlemlerinin yürütülmesi konularında hizmet vermektedir. Dünya'da birçok ülke de, yaygın bir şekilde bordro yönetimi dış kaynak kullanılarak (Outsourcing) gerçekleştirilmektedir. Ülkemizde de yaygınlaşan bu sistem ile firmalar hem zaman hemde enerji tasarrufu sağlayarak kar elde etmektedirler.
BordroTR Bordro Danışmanlığı farklı birçok sektörde 15 yıllık tecrübesi ile Bordrolama Hizmetleri konusunda, profesyonel deneyimler elde etmiş uzman mevzuatçıların oluşturduğu bir danışmanlıktır. Sorunların değil çözümün bir parçası olarak BordroTR firmaların stratejik ortağı konumundadır.

DetayKonut Prefabrik ve Betonerme Yapı Sistemleri

Firmamız,  Yapı ve Enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Prefabrik, çelik, betonarme yapı sistemleri, ev, fabrika binası, depo, bağevi, bungalov, yemekhane, okul, site tarzı tüm inşaat işleri. Ayrıca güneş ve rüzgardan elektrik üretim sistemleri konularında çalışmaktayız.

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu