Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Kayseri ilinde toplam 42 firma bulunmaktadır.
MKR TEKSTİL

30 Yılı aşkın tecrübemizle mkr tekstil olarak yeniden yapılanarak Ev tekstili ve uyku Ürünleri uretiminin yanı sıra bebek gereçleri üretiminde uretim zincirine eklemistir.Kaliteli ve özgün ürün üretimine azami dikkat eden ve bunu prensip kabul eden firmamız, Sektorde önde gelen firma ve markalar icin de tasarim ve uretim hizmeti vermektedir.

Özel tasarımlar,Özel üretim ve üretim desteği isteyenler için, Hizmet kalitemizle destek vermeye devam ediyoruz.

KILIC Marküteri ve Çelik Kapı Sanayi Ticaret Ltd., Şti.
1985 yılında kurulan firmamız,kendi sektöründe 10 yıllık bilgi ve tecrübesiyle 1995 yılında KILIÇ MARKÜTERİ ismiyle markalaşarak ticari faaliyetine başlamıştır. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde,modern ve en son teknoloji ile donatılmış tesisinde yapmış olduğu üretimlerde; Çelikkapı ve ahşap sektöründe aranılan marka konumuna gelmiştir. Müşteri odaklı satış felsefesi ile, dürüstlük ilkesini kendine hedef olarak benimseyen KILIÇ MARKÜTERİ hergün büyüyen ve gelişen bir firmadır.
 
Misyonumuz
 
  • Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü yenilikçi ürün ve hizmeti sunmak
  • Müşterilerimizin beklentilerini doğru şekilde ve zamanında karşılamak
  • Kaliteyi en hızlı ve en doğru biçimde yansıtmaktır.
 
 
Vizyonumuz
 
Alternatifli ürün seçeneklerimiz, doğru hizmet ve uygun fiyat politikamızla müşterilerimizin memnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak.
Nokta Çelik Kapı

Çelik kapı alma kararını hayatınız boyunca bir ya da iki kere vereceksiniz. Bu yüzden çok iyi araştırma yapmalı, sizi uzun yıllar güvende hissettirecek bir çelik kapı almalısınız.Çelik kapınızı uzun yıllardır bu işle uğraşan, kurumsal bir yapılanmaya sahip imalatçı şirketlerden veya bu şirketlerin yetkili bayilerinden alın. Çelik kapı aldığınız şirketin, satış sonrası tam ve sorunsuz destek verdiğinden emin olun. Merdiven altı imalathanelerde yapılmış, ucuz çelik kapılar güvenliğinizi tehdit edebilir.İyi bir çelik kapının evinize sadece güvenlik değil, aynı zamanda estetik, değer ve prestij katacağını unutmayın. Güvenliğin yanında görselliğin de önemli olduğu bir gerçektir. Evinizin ilk görünen yeri dış kapınızdır ve dış kapınızın görünümü karakteriniz hakkında ipuçları verir çelik kapı modelleri ve fiyatları farkını göreceksiniz laminoks çelik kapı

Dursun Evden Eve nakliyat

DURSUN Evden Eve NAKLİYAT'ın en çok üzerinde durduğu ve önem verdiği iş
     sağlam bir paketlemedir.   
Her arabamızda eşyalarınızın güvenli ve temiz bir şekilde taşınması 
     için özel paketleme malzemelerimiz mevcuttur.
Taşınmak için paketlenen eşyalarınız hangi odalardan alındı ise gitti-
     ği yerde de aydı odalara yerleştirilir. 
Evden Eve Nakliyat'ın en önemli aşamalarından biri, eşyaların uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesidir.
Eşyalarınız, taşınma öncesi türlerine göre özel olarak seçilen ambalaj malzemeleriyle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.
Ambalaj malzemeleri, hava kabarcıklı naylon, karton kutu ve koliler, nakliye battaniyeleri ve bandajlardır.    http://www.dursunevdenevenakliyat.com

serra malzemecilik

mobilyanın bir parçası olan kırpık sünger ve kırlent dolum satım işiyle uğraşmaktayım ayrıntılı bilgileri telefonla alabilirsiniz

Cascade Süs Havuzu ve Bahçe Havuzları

 Fiberglas ve Betondan Portatif Süs Havuzları, Fıskiye, Çiçeklik, Kamelya ve Çevre Düzenleme Uygulamaları İle Bahçe Dekorasyon Elemanları Üretimi Yapmaktayız.

KENT YAPI İNŞAAT ÇATI VE CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ

KENT YAPI İNŞAAT ÇATI VE CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ SANDWİCH PANEL , TRAPEZLER, POLİKARNBONAT ÜRÜNLERİ İÇİN FİYAT ALINIZ

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2019 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu