Üye Girişi
19 Temmuz 2019 09:08
0
0
4
.
9
0
7
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Sakarya ilinde toplam 14 firma bulunmaktadır.
Şamtatlı padişah şamtatlı

Ürünümüz olan Şamtatlı tektek paketli kutu içi 24 tanedir.Şamtatlı ambalajlarında barkot sontüketim tarihi vb bilgiler bulunur.Şamtalılar şerbetlidir.Raf ömrü bir aydır.

Sakarya Oto Kurtarıcı

Son birkaç yıl analiz edildiğinde ülkemizde araç kullanımının bir hayli arttığı gözlemlenmiştir. Hal böyle olunca trafikte yaşanan çeşitli olumsuzlukların da çoğaldığı göz ardı edilemez bir gerçektir. Dolayısıyla aracınız ile seyir halindeyken kaza, lastik patlaması, aracın beklenmedik şekilde durması gibi olumsuzluklarda kuşkusuz uzman desteğine ihtiyacınız olacaktır. Bu noktada Sakarya bölgesinin her karesine teknik servis ağını genişleten Bölge Kurtarma hizmet içerikli firmamız, sizleri yaşadığınız mağduriyetten hızlı ve güvenli şekilde kurtararak rutin işleyişinize dönmenize yardımcı olacaktır. yolculuğunuz esnasında akünüz birden bittiyse veya lastiğiniz patladıysa hiç endişe etmeden firmamızı arayabilir, uzman personellerimizin hızlıca yanınıza ulaşmasını ve sorununuzu çözmesini sağlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızı ihtiyaç halinde her daim arayabilirsiniz.

Tshigo
Tshigo, Türkiye’nin en yeni ve yenilikçi baskılı tişört e-ticaret sitesidir. Web site üzerinden kişiye özel tasarım tişört modellerine, promosyon tişört ve kurumsal firmalara özel logo baskılı t-shirt modellerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca firma sweatshirt, kapşonlu, kupa bardak, canvas tablo baskısı da yapmaktadır. Fason işleriniz için en doğru adres olan firmamızda kullanılan boyalar doğa dostu su bazlı boyalardır ve tüm ürünler %100 pamuklu ürünlerden hazırlanmaktadır.
 
Hayvanlar için Herşey
Hayvanlar için HerŞey, kedi maması, köpek maması, çiftlik malzemeleri, sığır at ve tüm çiftlik hayvan ürünlerini ücretsiz kargo ve uygun fiyat garantisi ile hizmetinize sunuyor. Web sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm ürünler Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı ve lisanslı ürünlerdir. Ayrıca koyun, keçi, tavuk, kemirgen, kuş, sürüngen ve tüm akvaryum ürünlerini web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Eğer satın alacağınız ürünler hakkında bilginiz yoksa, uzman hekim arkadaşlarımızın desteğine başvurabilirsiniz. 
 
Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu