Üye Girişi
22 Şubat 2020 14:07
0
0
5
.
3
1
3
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Ziraat sektöründe toplam 39 firma bulunmaktadır.
Adana sondaj

adana sondaj, adana su kuyusu, sondaj, Su sondajı, sondaj çalışmaları, yeraltısuyu arama, derin su kuyuları, jeofizik etüdleri, temel sondajları, zemin etütleri, jeotermal ve maden sondajları çalışmalarını yapmaktadır.

Tarzmama
 
Tarzmama.com pet sektöründe kendini ıspatlamış,müşteri memnuniyetini tamamlamış Canlı destekle 7/24 hizmet veren,aynı gün ücretsiz kargoyla kapınıza kadar getiren dostlarınızın ihtiyaç duyduğu köpek mamalarını,kedi mamalarını en taze ve en uygun fiyatı sağlayan e-ticaret firmasıdır. 
 
Aksaray Malaklı Köpekleri Çiftliği
 
15 yıllık tecrübesi ile hijyenik bir üretim ve eğitim hizmeti verir. 2000 yılından bu yana başarılı geçmişi ile lider malaklı köpek yetiştiricileri arasında yer alır.
GÜVENÇ İŞ SAĞLIĞI İŞ GÜVENLİĞİ MÜH. DAN. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.
 
GÜVENÇ İŞ SAĞLIĞI İŞ GÜVENLİĞİ MÜH. DAN. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ. İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetini en iyi şekilde vermek amacıyla 2016 yılında genç girişimci tarafından kurulmuştur. Taze kanın vermiş olduğu birlik, beraberlik ve gayretli çalışmaların sonucunda büyük bir başarı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından, ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak hizmet vermek amacıyla yetkilendirilerek hizmete başlamıştır.
Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, bu doğrultuda kaliteyi standartların üzerinde tutmayı görev edinmiştir. Bu anlayışla, gerçekleştirmek istediğimiz, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın yaygınlaştırmayı amaçladığı iş sağlığı ve güvenliği olgusunu, bilgi birikimimiz ve profesyonel kadromuzla desteklemek, ülkemizde çalışan bireylerin işten kaynaklı iş kazaları ya da meslek hastalıkları konularında kayıpsız bir şekilde iş hayatına devamlılığını sağlayabilmek için bizlere düşen görevleri yerine getirmektir.
Şirketimizin gelecekte ki en önemli amacı; öncelikle sıfır iş kazasıyla birlikte, Türkiye’nin en önde gelen Ortak Sağlık güvenlik Birimi haline gelmesidir. Bu amaç doğrultusunda çalıştığımız bütün firmaların hedefleri, aynı zamanda bizim içinde ortak hedefimizdir.
Başkent Çiçekçilik

Başkent Çiçekçilik 1983 yılında Bekir ÇİFTLİKLİOĞLU tarafından kurulmuştur. Firmamız geçen 34 yıl süresince birçok kurum ve kuruluşların çiçek ihtiyaçlarını kalitesine yakışır bir biçimde karşılamıştır.

Başkent çiçekçilik bir INTERFLORA üyesi olup tüm dünyaya çiçek sloganıyla Türkiye’de 1250 noktada ve dünyada 150 ülkede hizmet vermektedir. Çiçek sevginin, başarıların ve mutlulukların paylaşımında insanoğlunun en büyük yardımcısıdır. Bu sözün farkındalığı ile çiçeklerimize sevgi aşılayarak başarılarınıza ve mutluluklarınıza tasarımlarımızla eşlik etmekten büyük onur duyarız.

HAKDAN TARIM

Sincan Tarım İlaçları, İlaçlama, İlaçlama Makinalrı, Haşere İlaçları

444Böcek İlaçlama

444bocek, ilaçlama hizmeti veren bir kurumdur. İlaçalama firmaları ilaçlama hizmetlerinden çok ilaçlama ile ilgili sorulara daha çok cevap verir.Sebebi müşterilerin ikna olmak istemesinden kaynaklanır.Buda haklı bir sebeptir.Firmamız ilaçlama ile tüm gelişmeleri takip ederek aynı zamanda uygulama becerisine sahiptir.%100 garantili hizmetler vererek müşterilerinin gereksiz para harcamasının önüne geçer.Tüm sorularınızın cevabını vermeye hazır sabırlı bir yaklaşımla ve zamanında hizmet vermeye her zaman hazır durumdadır.İlaçlama sektörü krmaşık bir yapıya sahiptir.Bunun bir usta,çırak ilişkisi görüp yapmaya çalışan seyyar tabir edebileceğimiz kişilerde vardır.Müşteriye düşen görev kurumsal olanla seyyar olanı birbirinden ayırmaktır.Bunu başarabildiği anda zaten sorunu çözmüş olur.444bocek kurumsal olarak hizmet veremeye hazırdır.

ÇİÇEK SEBZE MEYVE

Firmamız ANKARA genelindeki değerli müşterilerimize sebze ve meyve ihtiyaçlarını toptan, kaliteli, hesaplı ve en önemlisi taze olarak ayağınıza kadar getirmektedir.  

HİZMET ALANLARIMIZ;


Oteller
Cafeler
Büfeler
Lokantalar
Pastaneler
Fast Foodlar
Restaurantlar
Resmi Kurumlar
Catering Firmaları

Mede İlaçlama & Dezenfekte Hizmetleri

Hakkımızda

 

 


Çevre ve İnsan sağlığını tehdit eden haşereler ve kemirgenler ile mücadele maksadıyle kurulan MEDE İLAÇLAMA HİZMETLERİ, merkez üssü Başkent Ankara olmak üzere tüm Türkiye' de etkin, ciddi ve kaliteli hizmet sloganıyla yola çıkmıştır. Uzman ve tecrübeli kadrosuyla en son teknoloji ürünlerini harmanlayan MEDE İLAÇLAMA HİZMETLERİ; Çevre ve insan sağlığını esas alan bir çalışma anlayışına sahiptir. 

 

Dizanteri
Domuz Gribi
Grip
Hepatit B
Hepatit C
Kızamık
Kuduz
Tifo
Verem
Zatürre

Gibi salgın hastalıklar, çağımızın en büyük problemleri arasnda yer almaktadır.

Özellikle son dönemde, domuz gribi salgını tekrardan yaygınlaşmaya başlamıştır.

Bu tür salgın hastlıklara, WHO (Dünya sağlık Örgütü), TC Sağlık Bakanlığı ve sayısız kurum ve kuruluş onaylı dezenfektanlarımızla müdahele etmemizi ister misiniz?

Yalnızca 80TL ye; evinizi, işyerinizi, aracınızı ve sevdiklerinizi koruma altına alın!

Mede İlaçlama & Dezenfekte Hizmetleri.

www.medeilaclama.com
info@medeilaclama.com
0312 244 18 18 
0553 503 32 82

 

 

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2019 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu