Üye Girişi
24 Mayıs 2019 06:29
0
0
4
.
7
8
7
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Enerji sektöründe toplam 40 firma bulunmaktadır.
Güçbir Jeneratör
Dizel ve Benzinli Jeneratorler
 
1 kVA - 3305 kVA Güç Aralığında Jeneratör üretimi
 
Kabinli ve Kabinsiz
 
İstanbul Çekmeköy ve Sultanbeyli'de bulunan fabrikalarımızda ,
 
%100 Yerli üretim :
 
Jeneratör , Alternatör, Jeneratör Kabini ve Jeneratör Panosu üretimi
 
Jeneratör almadan önce bize mutlaka danışın..
 
Türkiye'de yaygın servis ağımız ile 1980'den beridir hizmetinizdeyiz.
 
www.gucbirjenerator.com
 
FURKAN OTOGAZ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ MONTAJ BAKIM AYAR SERVİSLERİ

OTOGAZ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ MONTAJ BAKIM AYAR YEDEK PARÇA...OTO KLİMA GAZ DOLUMU BAKIM AYAR

GÜÇBİR JENERATÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Güç bir Jeneratör Dizel ve Benzinli Jeneratörler
 
1 kVA – 3305 kVA Güç Aralığında Jeneratör üretimi
 
Kabinli ve Kabinsiz
 
İstanbul Çekmeköy ve Sultanbeyli’de bulunan fabrikalarımızda ,
 
%100 Yerli üretim :
 
Jeneratör , Alternatör, Jeneratör Kabini ve Jeneratör Panosu üretimi
 
Jeneratör almadan önce bize mutlaka danışın..
 
Türkiye’de yaygın servis ağımız ile 1980’den beridir hizmetinizdeyiz.
Net Kombi Servisi
Net Kombi Servisi, 2005 yılından beri İstanbul geneline kombi servisi hizmeti vermektedir. Kombi servis hizmetinde bir devrim yaratarak, her marka ve model kombi için özel olarak eğitim almış, nitelikli kombi servis uzmanları ile tüm İstanbul ilçelerinde hizmet vermektedir.
İstanbul geneline 7/24 Kombi servisi hizmetlerimiz olmaktadır.
 
Dudullu Klima Servisi
 
Dudullu klima servisi firmamız dudullu klima servisi hizmetlerinde sizlere özel en uygun fiyatları dudullu klima servisi olarak sunmaktadır.dudullu arçelik klima servisi,dudullu vestel klima servisi arayışlarınızda haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.
 
SDT DANIŞMANLIK

İhracat danışmanlığı alanındaki hizmetimiz, pazar araştırması, lojistik ve operasyonel destek şeklindedir. Ürünlerinizin maksimum satış ve kalite oranına ulaşması için dünya piyasasına satış teknikleriyle girişimi sağlanır. İthalatçı firmalarla İletişim kurulurken, bu firmalara firmanızın tanıtımı da yapılmaktadır. İthalatçı firmalarla tüm iletişim sağlanarak satış, operasyon ve lojistik işlemleri tamamlanır.

İthalat danışmanlığı alanındaki hizmetlerimiz, firmaların en uygun fiyat ve en yüksek kalitede ürünü yurtdışından tedarik sürecinde, yeni pazar arayışları, yurtdışı firmalarla görüşülmesi, ürünün numune işlemleri, yurtdışından getirtilmesi, lojistik ve gümrükleme işlemleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Net Kombi Servisi

Yıllık kombi bakımı ve acil durumlar için servis hizmetleri ile her zaman en iyi şekilde muayene edilen kombilerin arıza durumlarında tamiri ve petek temizliği gibi hizmetler verilmektedir. Kombinin can damarı olan doğalgaz tesisatındaki sorunlar için de tesisat tamiri hizmeti veren firma, nitelikli personelleri ile baştan sona kadar kombiye dair tüm detayları en iyi iyi şekilde onarıp, rutin bakımlar konusunda destek vermektedir.

ENERJİ MAKİNALARI SANAYİ TİC.LTD ŞTİ

Firmamız 2004'ten bu güne   Güneş enerjisi ve rüzgar enerjisi üzerine  Çalışmalarda bulunmaktadır.

Çeşitli şekillerde gerek ısı gerekse elektrik üretimi ve depolanması konularında oldukça fazla deneyime sahiptir.Bu nedenle yapmış olduğumuz  birçok çalışmanın yanısıra,elimizde sunuma hazır şekilde protatiplerimizde mevcuttur Sanayi den ev kullanımına kadar modellerimiz mevcut olup ihtiyaca göre projelendirme  yapmakta ve en ucuz ve maksimum verimli çözümler sunmaktayız.Tamamen yerli üretim  malzemeler  kullanmakla beraber uzun ömürlü kendini çok hızlı amorti edebilen ürünlerle hem ülke hemde müşterilerimizin ekonomisine katkıda bulunmaktayız. Sanayi de ihtiyaç duyulan ısı enerjisini her boyutta ve ölçüde güneş enerjisini kullanarak sanayi firmalarımızın enrji tasarrufuna minimum %35 ten başlayan  oranlarda  tasarruf etmelerini sağlamakla kalmayıp güneşin enerjisini  depolamayı en ucuz şekilde sağlayan teknoljiyide ihtiyaca göre kurmaktayız. Hem ucuz hem hem ekonomik şekilde ısı elde etmeyi ve depolamayı garanti ediyoruz. 250 ila 400 derece arasındaki sıcaklık ihtiyaçlarının karşılanmasında ENERJİ MAKİNALARI SANAYİ si ile  çalışmalarınıza talibiz.

Tetik Yakacak San. ve Tic. Ltd. Şti.

1982 yılında Kamil Tunca Bulvarında 600m2 kapalı deposunda kömür ve odun sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Tetik Yakacak, bugün Pınarbaşı’nda 3000m2 kapalı 2000m2 açık fabrikasında faaliyetlerine devam etmektedir.

35 kişilik uzman kadrosu ve kullandığı ileri teknoloji ile Tetik Yakacak, İzmir kömür ve odun sektörüne yeni bir soluk katmıştır. Yıllık 15.000 ton kömür 12.000 ton odun satış ve stok kapasitesi ve 15 araç kapasitesiyle İzmir’in en gelişmiş modern işletme konumundadır.

Değerli müşterilerimizden aldığımız talep ve destek doğrultusunda İzmir’deki konut ve sanayi sektörünün kömür, pide ve ekmek fırınlarının odun ihtiyacını perakende ve toptan satış olarak karşılamakta ve bu alanların büyük bir bölümüne hizmet vermektedir.

İzmir kömür sektörününde önemli bir yere sahip olan Tetik Yakacak, ürettiği kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak izmir kömür sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu