Üye Girişi
26 Ağustos 2019 03:42
0
0
4
.
9
7
7
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Enerji sektöründe toplam 42 firma bulunmaktadır.
vizyon teknik servis

Firmamız, Demirdöküm markalı kombilere, 7 /24 servis hizmeti vermektedir. Demirdöküm Kombi servisi için bize kısa sürede ulaşabilir yerinde servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Demirdöküm arıza servisi için sitemizdeki çağrı telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Yaptığımız tüm işler 1 yıl garanti kapsamıdadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Bazalt Stone - LAZOLİNİ MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş
"BAZALTSTONE" DEVTAŞ Madencilik ve LAZOLİNİ Madencilik tarafından hayata geçirilmiş bir doğal taş markasıdır. Her ne kadar 2018 yılında kurulmuş olsa da DEVTAŞ Madenciliğin 15 yıllık tecrübesine sahiptir. 
BAZALTSTONE olarak; müşterilerimize, talep edildiği zamanda talep edilen işi en yüksek kalitede sağlamak birinci önceliğimizdir. Hedeflerimiz arasında Türkiye Doğal Taş Sektörünü uluslar arası arenada en üst düzeyde temsil etmek gelmektedir. 
 
Kendimize ait 4 ocağımızdan çıkarılan Bazalt, Diyabaz ve Andezit blokları gene kendimize ait yıllık 400.000 m2'lik üretim kapasiteli fabrikalarımızda işlenmektedir.​ Uzman kadromuz ve kaliteli üretim anlayışımız ile müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek yolumuza devam etmekteyiz.
Güçbir Jeneratör
Dizel ve Benzinli Jeneratorler
 
1 kVA - 3305 kVA Güç Aralığında Jeneratör üretimi
 
Kabinli ve Kabinsiz
 
İstanbul Çekmeköy ve Sultanbeyli'de bulunan fabrikalarımızda ,
 
%100 Yerli üretim :
 
Jeneratör , Alternatör, Jeneratör Kabini ve Jeneratör Panosu üretimi
 
Jeneratör almadan önce bize mutlaka danışın..
 
Türkiye'de yaygın servis ağımız ile 1980'den beridir hizmetinizdeyiz.
 
www.gucbirjenerator.com
 
FURKAN OTOGAZ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ MONTAJ BAKIM AYAR SERVİSLERİ

OTOGAZ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ MONTAJ BAKIM AYAR YEDEK PARÇA...OTO KLİMA GAZ DOLUMU BAKIM AYAR

GÜÇBİR JENERATÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Güç bir Jeneratör Dizel ve Benzinli Jeneratörler
 
1 kVA – 3305 kVA Güç Aralığında Jeneratör üretimi
 
Kabinli ve Kabinsiz
 
İstanbul Çekmeköy ve Sultanbeyli’de bulunan fabrikalarımızda ,
 
%100 Yerli üretim :
 
Jeneratör , Alternatör, Jeneratör Kabini ve Jeneratör Panosu üretimi
 
Jeneratör almadan önce bize mutlaka danışın..
 
Türkiye’de yaygın servis ağımız ile 1980’den beridir hizmetinizdeyiz.
Net Kombi Servisi
Net Kombi Servisi, 2005 yılından beri İstanbul geneline kombi servisi hizmeti vermektedir. Kombi servis hizmetinde bir devrim yaratarak, her marka ve model kombi için özel olarak eğitim almış, nitelikli kombi servis uzmanları ile tüm İstanbul ilçelerinde hizmet vermektedir.
İstanbul geneline 7/24 Kombi servisi hizmetlerimiz olmaktadır.
 
Dudullu Klima Servisi
 
Dudullu klima servisi firmamız dudullu klima servisi hizmetlerinde sizlere özel en uygun fiyatları dudullu klima servisi olarak sunmaktadır.dudullu arçelik klima servisi,dudullu vestel klima servisi arayışlarınızda haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.
 
SDT DANIŞMANLIK

İhracat danışmanlığı alanındaki hizmetimiz, pazar araştırması, lojistik ve operasyonel destek şeklindedir. Ürünlerinizin maksimum satış ve kalite oranına ulaşması için dünya piyasasına satış teknikleriyle girişimi sağlanır. İthalatçı firmalarla İletişim kurulurken, bu firmalara firmanızın tanıtımı da yapılmaktadır. İthalatçı firmalarla tüm iletişim sağlanarak satış, operasyon ve lojistik işlemleri tamamlanır.

İthalat danışmanlığı alanındaki hizmetlerimiz, firmaların en uygun fiyat ve en yüksek kalitede ürünü yurtdışından tedarik sürecinde, yeni pazar arayışları, yurtdışı firmalarla görüşülmesi, ürünün numune işlemleri, yurtdışından getirtilmesi, lojistik ve gümrükleme işlemleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Net Kombi Servisi

Yıllık kombi bakımı ve acil durumlar için servis hizmetleri ile her zaman en iyi şekilde muayene edilen kombilerin arıza durumlarında tamiri ve petek temizliği gibi hizmetler verilmektedir. Kombinin can damarı olan doğalgaz tesisatındaki sorunlar için de tesisat tamiri hizmeti veren firma, nitelikli personelleri ile baştan sona kadar kombiye dair tüm detayları en iyi iyi şekilde onarıp, rutin bakımlar konusunda destek vermektedir.

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu