Üye Girişi
18 Ağustos 2019 02:06
0
0
4
.
9
6
5
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Enerji sektöründe toplam 42 firma bulunmaktadır.
ENERJİ MAKİNALARI SANAYİ TİC.LTD ŞTİ

Firmamız 2004'ten bu güne   Güneş enerjisi ve rüzgar enerjisi üzerine  Çalışmalarda bulunmaktadır.

Çeşitli şekillerde gerek ısı gerekse elektrik üretimi ve depolanması konularında oldukça fazla deneyime sahiptir.Bu nedenle yapmış olduğumuz  birçok çalışmanın yanısıra,elimizde sunuma hazır şekilde protatiplerimizde mevcuttur Sanayi den ev kullanımına kadar modellerimiz mevcut olup ihtiyaca göre projelendirme  yapmakta ve en ucuz ve maksimum verimli çözümler sunmaktayız.Tamamen yerli üretim  malzemeler  kullanmakla beraber uzun ömürlü kendini çok hızlı amorti edebilen ürünlerle hem ülke hemde müşterilerimizin ekonomisine katkıda bulunmaktayız. Sanayi de ihtiyaç duyulan ısı enerjisini her boyutta ve ölçüde güneş enerjisini kullanarak sanayi firmalarımızın enrji tasarrufuna minimum %35 ten başlayan  oranlarda  tasarruf etmelerini sağlamakla kalmayıp güneşin enerjisini  depolamayı en ucuz şekilde sağlayan teknoljiyide ihtiyaca göre kurmaktayız. Hem ucuz hem hem ekonomik şekilde ısı elde etmeyi ve depolamayı garanti ediyoruz. 250 ila 400 derece arasındaki sıcaklık ihtiyaçlarının karşılanmasında ENERJİ MAKİNALARI SANAYİ si ile  çalışmalarınıza talibiz.

Tetik Yakacak San. ve Tic. Ltd. Şti.

1982 yılında Kamil Tunca Bulvarında 600m2 kapalı deposunda kömür ve odun sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Tetik Yakacak, bugün Pınarbaşı’nda 3000m2 kapalı 2000m2 açık fabrikasında faaliyetlerine devam etmektedir.

35 kişilik uzman kadrosu ve kullandığı ileri teknoloji ile Tetik Yakacak, İzmir kömür ve odun sektörüne yeni bir soluk katmıştır. Yıllık 15.000 ton kömür 12.000 ton odun satış ve stok kapasitesi ve 15 araç kapasitesiyle İzmir’in en gelişmiş modern işletme konumundadır.

Değerli müşterilerimizden aldığımız talep ve destek doğrultusunda İzmir’deki konut ve sanayi sektörünün kömür, pide ve ekmek fırınlarının odun ihtiyacını perakende ve toptan satış olarak karşılamakta ve bu alanların büyük bir bölümüne hizmet vermektedir.

İzmir kömür sektörününde önemli bir yere sahip olan Tetik Yakacak, ürettiği kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak izmir kömür sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

İzmir Kömür Fiyatları

1982 yılında Kamil Tunca Bulvarında 600 m2 kapalı alanında kömür ve odun sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Tetik Yakacak, günümüzde İzmir Pınarbaşı’nda bulunan 3000 m2 kapalı ve 2000 m2 açık alana sahip fabrikasında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Alanında uzman kadrosu ve kullandığı teknoloji ile Tetik Yakacak, İzmir Kömür ve İzmir Odun sektöründe önemli kömür firmaları arasına girmiştir. Yıllık 15 Bin ton kömür ve 12 Bin ton odun satışı yaparak ve gelişmiş stok kapasitesiyle İzmir’in en gelişmiş kömür işletmesi konumundadır.

Müşterilerimizden aldığımız talep ve destek doğrultusunda; Fındık Kömür, Ceviz Kömür, Portakal Kömür, Karpuz Kömür, Mangal Kömürü, Meşe Kömürü ve daha başka türlerde kömür ve odun üreterek perakende ve toptan satış olarak hizmet vermekteyiz.

İzmir Kömür sektöründe önemli bir yere sahip olan Tetik Yakacak, İzmir kömür fiyatları konusunda iddialı olarak ve ürettiği kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak izmir kömür sektöründe kendini geliştirerek ve en iyisi olma yolunda hizmet vermeye devam etmektedir

 
Cenk Çelik Mühendislik Ltd. Şti.

Firmamız mekanik tesisat, klima sistemleri, kombi - kazan sistemleri , radyant ısıtıcı sistemler, ısı pompları .v.b sistemleri projelendirme - satış - taahüt işlerini yapmakta olan firmamız RES Enerji Bayisi'dir.

 

Enerji Kimlik Belgesi

Enerjikimlikleri.com, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş, Atalay Enerji Ve İnşaat Tic. Ltd. Şti. firmasına ait bir platformdur. Bünyesindeki yetkili Enerji Kimlik Belgesi (EKB) uzmanları vasıtasıyla binalar için Enerji Kimlik Belgesi (EKB) düzenleme hizmetleri sunmaktadır.

Enerji Kimlik Belgesi hakkındaki farkındalığın arttırılması, enerji kimlik belgelerinin yaygınlaştırılması, enerji kimlik belgelerinin nereden, nasıl ve ne kadar zamanda alınabileceğine ilişkin bilgi eksikliğinin giderilmesi amacıyla kurulmuştur. Böylelikle, Enerji Kimlik Belgesi’ne (EKB) daha kolay ve daha kısa zamanda ulaşılmasının sağlanması hedeflenmektedir.

EPT ENDÜSTRİYEL

EPT Endüstriyel Kocaeli/Gebze Bölgesinde faaliyet gösterip Endüstriyel tesislere  yönelik Proses ve Enerji sistemleri,Buhar tesisatları, Endüstriyel Doğalgaz sistemleri, Havalandırma sistemleri,Yangın tesisatları,Mekanik tesisatlar,İklimlendirme sistemleri,Enerji ölçüm,izleme ve Scada sistemleri,Yenilenebilir Enerji ve Isı Pompası Sistemleri konularında hizmet veren Gerçek anlamda bir Mühendislik ve Uygulama firmasıdır.Bünyesinde Bulundurduğu Uzman Mühendis Kadrosu ile Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en uygun çözümleri sunarız.

Bezirciler Jeneratör Makina Sanayi Ticaret

konyada jeneratör,konya jeneratör,jeneratör,jeneratör bakımı, jeneratör tamiri,jeneratör servisi,jeneratör arıza giderimi,konya jeneratör arızası,konyada jeneratör satışı,konyada jeneratör servisi,konya jeneratör bakımı, karaman jneratör,aksaray jeneratör,niğde jeneratör,burdur jeneratör,ısparta jeneratör, beyşehir jeneratör,akşehir jeneratör,seydişehir jeneratör,ereğli jeneratör

GÜNKOM MAKİNA

HAKKIMIZDA

 

Günkom Makine Osman Doğaner’in Çumra Şekerdeki  on yıllık deneyim ve tecrübelerine dayanarak kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Çumra Şekerde ve bir çok şirketin montaj,bakım onarım işlerini üstlenmiştir. Bu süreç içerisinde itina ve güvene dayalı iş politikası ile çalıştığı firmaların sektörel ihtiyacını karşılamıştır. Günden güne büyüyerek faliyetlerine devam eden ve edindiği tecrübeyi başarı ilkesi ile birleştiren firmamız bu başarıyı  geniş yelpazeye yaymak üzere sektöre adını yazdırmıştır.

 

Kurulduğu günden itibaren Türkiye’de ilk ve tek olan patates nişasta fabrikasını kurarak, makine montaj konusundaki başarısını uzman kadrosuyla birlikte kanıtlamıştır. Firmamız bununla yetinmeyerek Almanya garantisi altında bulunan BOGE KOMPROSÖRLERİ ve KMS GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİNİN Türkiye distribütörlüğünü alarak ürün ve hizmet portföyünü genişletmiştir. Sürekli gelişen ve gelişmeye açık,güvenilir ticaret ve başarılı iş ağı kavramlarını vizyon ve misyon edinmiş olan Günkom Makine bu ilkeleri benimseyerek müşteri ağını genişletmeyi  hedeflemektedir. Güneş enerjisinden elektrik üretimi sektörünü uzun süre yerinde gözlemleyerek bu konuda ciddi bir bilgi birikimi elde etmiştir.

 

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim, garanti, servis ve uygun fiyat olmuştur.

 

 

VERMİŞ OLDUĞUMUZ SATIŞ VE HİZMETLERİMİZ

 

   -Her türlü montaj-demontaj işleri

   -Her türlü tamir,bakım,onarım işleri

   -BOGE kompresör çeşitleri-elemanları-yedek parçaları

   -KMS güneş panelleri ve çeşitleri

   -İnşaat

   -Nakliyat

Greenarc Güneş Enerjisi Sistemleri

Konut ve işyerlerine yönelik güneş paneli kurulumları ile elektrik ihtiyacını sınırsız enerji kaynağından sağlamaktayız. Tekneler için de enerji çözümlerimiz mevcut. Anahtar teslim GES projeleri...

Bahçe aydınlatmaları, kamp çadırları, karavanlar ve elektriğin olmadığı yerler için solar paketler

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu