Üye Girişi
17 Temmuz 2019 19:44
0
0
4
.
9
0
2
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Makinalar sektöründe toplam 120 firma bulunmaktadır.
E.M.T EKER MAKİNA SANAYİ VE TİCARET

Firmamız 2009 yılında Kuru buz üretimi ve kuru buz püskürtme makinaları imalatını kendi arge si ile geliştirmiş tamamen yerli üretimle endüstride yerini almıştır.Kuru buz üretimi kuru buz püskürtme makinaları imalatı ve kuru buz ile endüstriyel temizlik hizmeti vermektedir.

EDS Alümiinyum Döküm Sanayi

EDS Aluminyum Döküm,

 

1994 yılında 5 ortaklı bir Anonim Şirket olarak kurulmuş ve İmes Sanayi Sitesi’nde bulunan 800m2 kapalı alanında yüksek basınçlı alüminyum döküm parçaları üreterek faaliyetine başlamıştır.2006 yılından bu yana Gebze/Şekerpınar’da bulunan 7500m kapalı, 2500m2 açık alana sahip yeni üretim tesisinde üretimine devam etmektedir.


   Tesis, yüksek basınçlı alüminyum döküm ve montaj olmak üzere iki ana üretim hattında faaliyet göstermektedir. Bunun yanı sıra parça tasarımı, 3 boyutlu modelleme, hızlı prototip üretimi, kalıp tasarımı, yüzey işleme, boyama, kaplama ve isteğe bağlı paketleme gibi konularda; kaliteli, hızlı ve en az maliyetli çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

Uzkar Makina Endüstriyel Krom Kaplama İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Uzkar Makina Darıca Kocaeli Bölgesinde ve çevre illerde endüstriyel sert krom kaplama, 4200 mm e kadar silindir taşlama, 600 çap`a kadar döner tabla satıh taşlama, 750 çap`a kadar delik içi taşlama işlemlerini yüksek hassasiyet ile yapabilmektedir.

Euroblast Makine Sanayi Anonim Şirketi

Siz değerli imalâtçılarımızın ürünleri için uygun fiyat garantisi, zamanında ve hızlı teslimat sözü ile kumlama hizmeti vermekteyiz. Merkezimizde her türlü çelik malzemelerin, kalıpların, dökümlerin, paslanmaz, aluminyum, pirinç, bakır gibi malzemelerin, cam, ahşap ve mermer türü ürünlerin kumlaması yapılabilmektedir. Kumlama işleminde çelik granül, aluminyum oksit, cam kumu ve silis kumu kullanılmaktadır. Kumlama hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda memnuniyetle yardımcı olmak isteriz. Bilgi almak için lütfen arayınız.

Fima Fırın - Tav Fırınları

Fima Fırın elektrikli, arabalı sanayi fırınları,kül fırınları, ısıl işlem fırınları, tav fırınları, giyotin kapaklı fırınlar, ergitme fırınları, tünel fırınlar,rulolu fırınlar, seramik fırınları, pota fırınlar, kurutma fırınları, etüv fırınları ve laboratuvar fırınları imalatı, tamiri ve bakımı alanında uygun fiyatlarla özel üretim fırınlar sunar.

Fima Fırın, tamamen müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan fırınlar imal eder. Bu nedenle, üretim kapasitesi oldukça geniştir. Birinci sınıf kaliteli malzemeleri, uzman personelimizin işçiliği ile birleştirdiğimiz üretimlerimiz, başta Türk sanayicisi ve çeşitli ülkelerde uzun yıllar boyu ilk günkü kondisyonlarında kullanılmaya devam edilir.

Devamlı yenilemekte olduğumuz üretim teknikleri sayesinde her geçen gün kalite ve üretim kapasitemizi daha ileriye taşıma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz.

İhtiyaçlarınız için alanında uzman müşteri temsilcilerimize 0262 643 04 20 nolu telefondan ulaşın ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden hemen faydalanın. 

Cesan Kaldırma Taşıma Mak.San ve Dış Tic.Ltd.Şti.
“35 Yıllık Tecrübe” Cesan Ltd Şti olarak 500 Kg dan 150 Tona kadar Monoray vinçler, Çift kiriş gezer köprü vinçler, Portal vinçler, Haddane vinçleri, Pergel vinçler, Özel tip vinçler, Yer vinçleri, Yük asansörleri, Kaldırma aparatları üretiminde uzmanlaşmış kadromuz ile dünya çapında bir marka olmayı hedefleyen şirketimiz, müşteri memnuniyetini ilke alarak standart ürünlerimiz haricinde müşterilerimizden gelen özel tip vinç taleplerin de üretimini yapmaktadır.

Kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz; satış ve hizmet süreçlerini de içine alan kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak kalite ve hizmet kadar önemlidir.
Ürünlerimizi, uygun fiyatla sunmak, kendimizden çok müşterilerimizi düşünmek bir sorumluluk duygusudur.
Prensip olarak Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni kazanmak doğuran en temel özelliğimizdir..
.
DEMİR TEKNİK SERVİS

2010 yılında İstanbul’da inşaat makina ekipmanları ve el aletleri servis tamir bakım onarım amacı ile kurulmuş olan firmamızın kurucusu olan Erkan Bayrak tarafından 2011 yılında Kocaeli bölgesinde Demir Teknik Servis olarak hizmete devam etmektedir. 2012 yılında başlayan yurtdışı destekli ARGE çalışmalarımız sonucunda, 2014 yılında inşaat makinaları üretimi alanına iş deneyimi ve tecrübesiyle yeni bir adım atmış olup inşaat sektörünün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için dayanıklı inşaat makine ve ekipmanlarıyla müşteri  memnuniyetini tele prensip olarak benimsemiştir.

İnşaat makinaları alanında beton vibratörleri üretimine başlayan Demir teknik servis birçok elektrikli el aletleri ve servisine devam etmektedir.

DURULSAN MAKİNA LPG FILLING PLANT & EQUIPMENTS
 
Lpg Cylinder Filling System
Electronic Filling Scales
Mechanic Filling Scales
Lpg Filling Carousel
Conveyor Lines
Leak Detectors
Check Scale
Shrink Machine
Gas Transfer Pump
Skid Systems
Container Type Filling Station
Air Pressing Machine
Testing Pool
Hydrostatic Test Machine
Number Pressing Machine
Thread Cleaning Machine
Cylinder Loading - Unloading
Valve Screwing Machine
Cylinder Paint Machine
Cylinder Washing Machine
Mechanic Meter
Autogas Filling Gun
Differential Valve
Lpg Master Meter
Lpg Dispenser
 
 
Durulsan Company was founded in 1995 under the provisions of the Turkish Commercial Code in the biggest trade center of LPG, Körfez/Kocaeli. In general, its businesses are production and installation of LPG cylinder & autogas filling plants – machines and equipment, and LPG cylinder production plants – machines and equipment.
 
 
 
Durulsan staff is expert in their professions. It carries on the activity both in domestic and foreign countries. Since its foundation with dynamic staff and value owed by the business, Durulsan provides high quality and technological service both in domestic and countries that it works for.
 
 
Durulsan, which follows the developing technology and adopts the principles of modern business management and quality management principles, continues its work by expanding its business geography. Durulsan disseminates its knowledge and experience to the LPG sector by R&D activities through its investments for the infrastructure and modernization activities of the LPG sector.
 
Sandıkçılar Makina
Talaşlı imalat ve metal işleme sektörü ilgili tüm takım tezgâhlarını gerek showroomumuzda gerekse depolarımızda görmeniz mümkün olup elimizde bulunmayan tezgâhları kısa zamanda temin edebilmekteyiz.
 
Türkiye ve Konya sanayisinde pek çok ilke imza atmış olan Sandıkçılar Makine A.Ş., satışta ve satış sonrasında müşterilerin menfaatini gözeten ve sattığı malın her zaman arkasında olan satış anlayışıyla sektörde haklı bir yer edinmiştir.
 
EXPORTİF

Uzun yıllar dış ticaret uzmanı olarak firmalara hizmet vermiş İsmail Yıldız tarafından 2014 yılında Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde BMY İTH. İHR. Ve İNŞ. LTD. ŞTİ. Ünvanı ile kurulmuştur.2016 yılı itibari ile gelişen ve değişen iş süreçlerini göz önünde bulundurarak kurumsal yapısını yenilemiş ve tescilli markası olan EXPORTİF ile hizmetlerine devam etmektedir. Uzman kadrosu ile firmalara verdiği dış ticaret danışmanlığı hizmetini üstlenmektedir. GSA, TJR, NİKKEN gibi sektörde kendini kanıtlamış markaların distribütörlüğünü  alarak CNC Divizör ve Aksamlarını müşterilerine stoktan teslim etmeye devam etmektedir. Yerli ve ithal lazer kesim ve markalama sistemlerini hizmetlerinize sunmaktadır.

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu