Üye Girişi
17 Temmuz 2019 20:09
0
0
4
.
9
0
2
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Mekanik Parça ve İmalat Hizmetleri sektöründe toplam 60 firma bulunmaktadır.
EYYÜPOĞLU ALÜMİMYUM METAL SAN.TİC.
Firmamızın kalitesi ve kalite anlayışı, hizmet ettiği müşterilerine ve hizmet verdiği sektöre, ülke ekonomisine ve ülke sanayinin gelişiminde verdiği, katkının ve bunun sonucu memnuniyetin bir ifadesi olmalıdır.
 
Biz bunu bir görev olarak kabul ediyoruz. Biz biliyoruz ki, kalite önce insanda başlar. Sonra üretimle ve ürünle devam eder.
 
Kalite EYYÜPOОLU'un bir yaşam biçimi, bir felsefesi olacaktır. Bu anlayışla bizim kalite politikamız, tüm yönetim kadrosu ve çalışanları ile birlikte, yani tüm " EYYÜPOОLU " ile birlikte, kalite yönetim şartlarına uymak, etkinliği sürekli iyileştirmek, zamanında ve kusursuz teslimat yapmak, en iyiyi en ucuza en verimli şekilde üretmek, hizmette, üretimde, kalitede özellikle sektöründe öncü ve lider olmak.
Beyoğlu Cam Kapı Tamiri 05335178833

Beyoğlu Cam Kapı Tamiri 05335178833 Beyoğlu Cam Kapı Tamiri,Beyoğlu Cam Kapı Tamiri,Beyoğlu Cam Kapı Tamiri,Beyoğlu Cam Kapı Tamiri,Beyoğlu Cam Kapı Tamiri,Beyoğlu Cam Kapı Tamiri,Beyoğlu Cam Kapı Tamiri

Doğa Makina

Yeni gelişen teknolojileri yakından takip eden firmamız, ilk cnc tezgahını 1989 yılında almış ve bu sektörde öncü olmuştur.ISO kalite belgesine ise 2002 yılından beri sürdürmektedir... 2002 yılından itibaren ise iso kalite belgesine sahiptir ve bunu devam ettirmektedir. Makina parkurunda bulunan cnc tezgahlarla yüksek hassiyet gerektiren işleri yılların vermiş olduğu tecrübe ile, kaliteli, zamanında, hatasız olarak müşteri memnuniyeti en iyi şekilde sunarak, siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

EKGS EREN KARBON GRAFİT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Karbon ve Grafit İmalatı,

Elektrik Motor Kömürleri

Karbon Grafit Potalar

Karbon Grafit Palet Kömürleri

Sinter Kalıpları

Sürekli Döküm Kalıpları

Dalgıç Pompa Burç ve Alt Yatakları

Akservis
Akservis Olarak Kombi – Klima – Petek Temizliği Olarak Hizmet Vermekteyiz. İşimizi Profesyonel Ekibimiz ile Yapıyoruz Garantili İşcilik Garantili Hizmet ile Herzaman Siz Müşterilerimizin Memnuniyetimiz için 7/24 Hizmet Veriyoruz.
 
Tente Online

Tente Online, pergola, tente, perde, panjur ve otomasyon ürünlerinin yedek parça ihtiyaçlarınızı kolayca satın alabileceğiniz Türkiye'nin en kapsamlı dijital e-ticaret sitesidir.

Ürün portföyümüz arasında Connected ürünler, IO kontrol ürünleri, IO motor ve aksesuarları, RTS kontrol ürünleri, RTS motor ve aksesuarları, WT kablolu kontrol ürünleri bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye gönderilir.

  1. Akıllı Ev Sistemi
  2. Tente Motorları
  3. IO Otomasyon
  4. RTS Otomasyon

 

 

KARTAL CNC TELEROZYON

KARTAL CNC firması olarak genç, ve tecrübeli uzman ekibimizle tel erozyon kesim hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimize maksimum katkı sağlamak için, çalışkan kadromuzla en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Tel erozyon kesim sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Teknic servis
2018 yılının Temmuz ayında kurulan Teknicservis.com sitemiz kolay ulaşılabilir, kaliteli, zamanla yarışan ve sorunu en kısa sürede çözen hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.
 Hem müşterileri hemde işinde deneyimli teknik servis ustalarını birleştiren servis rehberimiz, Türkiye’nin 81 ilinde ve her ilçesinde çalışma yapmak üzere oluşturulmuştur. 
Arama motorumuzu kullanarak yada site içerisindeki adımları takip ederek, aradığınız beyaz eşya servislerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 
ARNES MEKANİK MAK.LTD.ŞTİ.

borusan san.aş. yetkili servisi

hidrolik kaya kırıcı,jeneratör,delici,iş makinaleri yedek parç. ve endüstriyel imalatı satış servis ve hizmeti

 

 

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu