Üye Girişi
24 Nisan 2019 17:05
0
0
4
.
6
9
6
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Mekanik Parça ve İmalat Hizmetleri sektöründe toplam 57 firma bulunmaktadır.
Mergen İklimlendirme Soğutma & Makina Sanayi

Sanayi sektörüne Taşıma Sistemleri konusunda hizmet veren kuruluşumuzun temeli mühendisliğe dayanmaktadır. Malzeme satışından anahtar teslim proje uygulamalarına kadar, faaliyetlerimizin her anında müşterilerimize mühendislik hizmeti vermekteyiz. Malzeme satış, proje  geliştirme ve uygulama faaliyetlerimizin yanı sıra, halihazırda devreye alınmış ve faal durumdaki sistemlerde PLC sistemleri, mekanik modifikasyon ve makine tadilatları konusunda müşterilerimize en kapsamlı mühendislik hizmetini vermeyi hedeflemekteyiz

Sayım Kalıp Makina

SAYIM KALIP MAKİNA GEÇMİŞİ 1970 LERE DAYANAN SAYIM KALIP VE MAKİNA 2010 YILINDAN İTİBAREN İZMİR BORNOVA-NALDÖKEN`DE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.

SAYIM KALIP VE MAKİNA OLARAK FAALİYET KONULARIMIZ: SAÇ METAL KALIBI,   PLASTİK ENJEKSİYON KALIBI, ŞİŞİRME KALIBI, HAC İM KALIBI, METAL ENJEKSİYON KALIBI, TALAŞLI İMALAT, CNC İŞLEME MERKEZİ, TEL EREZYON, FASON KESİM, PLASTİK ENJEKSİYON BASKI İŞLERİ, EKSANTRİK PRES BASKI İŞLERİ VE ÖZEL AMAÇLI MAKİNA İMALATI YAPMAKTAYIZ.

İMALATIN ZORLUKLARINI BİLDİĞİMİZ İÇİN, KALIP TÜCCARLIĞI DEĞİL, MÜŞTERİLERİMİZİN İŞ HAYATINI KOLAYLAŞTIRMAK VE ÜRETİMİ HIZLANDIRMAK İÇİN ÇABA HARCIYORUZ. BİZİM İŞİMİZ, İYİ TASARLANMIŞ VE ÜRETİLMİŞ KALIPLARLA İMALAT SÜRECİNİZİ PROBLEMSİZ HALE GETİRMEK VE KALIP ÜRETİM VE MONTAJ SÜREÇLERİNDE DOĞABİLECEK SORUNLARA HIZLI VE ETKİN ÇÖZÜMLER SUNABİLMEKTİR.

KALİTENİN, PERFORMANSIN, SAĞLIKLI EKONOMİK YAPI VE GELİŞİM İÇİN GEREKLİ OLDUĞUNUN BİLİNCİNDEYİZ. BU NEDENLE ISO KALİTE BELGELERİNE SAHİP OLMAKLA KALMAYIP; TÜM ÇALIŞANLARIMIZLA KALİTEYİ HEDEF OLARAK DEĞİL ÇALIŞMA PRENSİBİ OLARAK BENİMSİYORUZ.

Sembol Makina Cnc Otomasyon
Firmamız,
  • paslanmaz malzeme,
  • bronz,
  • pirinç,
  • aluminyum,
  • çelik
  • titanyum gibi çok geniş bir yelpazede fittings, flanş, ve özel makina parça imalatı konusunda siz müşterilerimizin taleplerine göre zamanında, kaliteli ve günümüz koşullarında en uygun maliyetle beklentilerinize cevap veriyoruz 
baykar filtre
Firmamız Kocaeli’de kurulmuş olup, teknolojik gelişmelere ve değişimlere sürekli olarak öncülük eden, AR-GE çalışmalarına ayak uyduran, sınırsız hizmet anlayışı ile yüksek kalite ve uygun fiyat ilkesini benimsemiş, Uzman personel kadrosu ile, Toz Tutma Sistemleri ve diğer ekipmanların üretim ve satışını yapmaktayız. Yapmış olduğumuz ürün ve hizmet özellikle demir-çelik, çimento, entegre-sunta, ahşap gibi her türlü toz ve duman emisyonunun sürekli çıktığı fabrika sahaları ve atölyelerde, toz ve gaz gibi ürünleri tutmak amacıyla yapılır. Ürünlerimizin detayları için gerekli içeriklerden bilgi alabilirsiniz.
Rafex Raf Sistemleri
Rafex, depo ve market raf sistemleri ihtiyaçlarınıza yönelik sistem tasarımı, imalatı ve montaj hizmetlerini bir arada sunmaktadır. 
Raf sistemleri, Depo Raf Sistemleri, Mezanin Raf Sistemi, Market Rafı
Dizayn Hidrolik (Hidrolik Ünite,Hidrolik Silindir,Hidrolik Lift,Ön Kepçe,Yük Asansörü,Odun Yarma Makina...

Hidrolik ünite imalatı,hidrolik power pack üniteler,hidrolik lift,hidrolik silindir,piston,özel tasarım ünite imalatı,özel tasarım hidrolik silindir imalatı,ön kepçe,odun yarma makinası,arka kazıcı,yük asansörü,menteşeli rampa,seyyar rampa DİZAYN HİDROLİK 0332 248 63 52

Hurda Kenti

Hurda Kenti; Ülkemiz için hurda geri dönüşüme her bireyin katkıda bulunması gerektiğini düşünüyorum bu yüzden Türkiye’nin hurdacısı sıloganıyla her bölgeden hurda alım geri dönüşüme katkıda bulunan Hurda Kenti www.hurdakenti.com adlı sayfayı ve bu projeyi kutluyorum. Bu tür projelerin büyümesine katkıda bulunulması gerektiğini düşünüyorum, keza ülkemizde anormal bir israf var insanlar üretmeyi unutmuş durumda sadece tüketmeyi düşünüyor böyle giderse sonumuz pek parlak görünmüyor. Oldukça iyi giden bir çok ekonomik değerleri bilinçli toplum olsak Koreliler gibi dünyanın önde gelen ülkeleri arasına kısa sürede girebilir hatta geçeriz ama milliyetçilik ruhu yerli ruhu zayıflamış milletimizin acilen silkelenmesi gerekmekte.

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu