Üye Girişi
20 Haziran 2019 22:30
0
0
4
.
8
5
2
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Telekomünikasyon sektöründe toplam 43 firma bulunmaktadır.
DeriTel Deri Cep Telefonu Kılıfları ve Cüzdanları

DeriTel Deri telefon kılıfı, cüzdan kılıf,  guruplarında üretim, hizmet ve sanal satış faaliyetini sürdürmektedir. “deritel” "Deri kılıflar , Yerli Markalar" vizyonu ile Türkiye'nin Dünya markası olma yolunda hızlı adımlar ile ilerlemektedir.
 
Deritel:Türkiye'nin deri sektöründeki başarısını akıllı telefon kılıfları alanında marka yaratmak ve uluslararası alanda kendisini kabul ettirmek olarak belirlemiştir.

deritel sanal ticaret ile alışveriş yapan cep telefonu kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu deri kılıf ürünleri üretimin kaynağına inerek birinci elden alışveriş yapılmasını  sağlama önceliğimizdir.

Başarının tesadüf olmadığını planlı ve programlı bir strateji ve ekip işi olduğunu kavramış olan bizler var gücümüzle çalışmakta ve zamana karşı yarışıyoruz.

 En doğal - En sağlıklı - En fonksiyonlu - Telefon kılıfları

nedenli.com

bizim yazmak için bir nedenimiz var ya senin ?

Omnis Ticaret Ve Danışmanlık LTD.ŞTİ
 • Sosyal Medya Stratejisi Oluşturma
 • Hedef Kitle Analizi ve Ölçümleme
 • Sosyal Medya Yol Haritası Çizimi ve Uygulaması
 • Sosyal Medya Konumlandırma
 • Sosyal Medya Dinleme ve Raporlama
 • Blog Yönetimi
 • Facebook, LinkedIn, twitter, Instagram gibi sosyal paylaşım ağlarında Topluluk Yönetimi
 • Logo Tasarım
 • Kurumsal Kimlik Çalışması (Kartvizit + Dosya + Antetli Kağıt + Mini Cd / Cd Kapak Tasarımı + Föy)
 • Html Tabanlı Web Sitesi Tasarımı / ASP Tabanlı Web Sitesi Tasarımı
 • Elektronik Ticarete Giriş Danışmanlık Hizmetleri
 • Elektronik Ticaret Stratejik Yönetim Danışmanlık Hizmetleri
 • Dijital Pazarlama Danışmanlık Hizmetleri
 • Google ve Facebook Reklam Yönetimi
 • Facebook Kampanya ve Yarışma Yönetimi
 • E-posta Yönetimi
 • E-posta İçerik ve Görsel Tasarım Hizmetleri
IPC TELEKOMÜNİKASYON TİC A.Ş

IPC Telekom, 2004 yılında telekomünikasyon sektörünün özelleşmesi ile sektörde hizmet vermeye başlayan ilk firmalardan biridir.

Rekabetin giderek şiddetlendiği ulusal ve uluslararası pazarlar, sert mücadele ortamında yetersiz kalan klasik iş alışkanlıkları, katlanılması zor iletişim maliyetleri, bir türlü kontrol altına alınamayan maliyetler, potansiyel müşterilere ulaşım zorlukları, baş döndürücü bir hızla gelişen teknoloji, zayıf pazarlama stratejileri, kılı kırk yaran müşteriler, kaçınılmaz işletme körlükleri, verimsiz iç denetim çabaları, sürekli eğitilmesi ve kontrol edilmesi gereken personel, kamuoyundan gelen belge talepleri, değişen yönetim kavramları, verimsiz iş süreçleri vb. faktörler ulusal ve uluslararası pazarların cazibesini gölgelemekte, elinizi kolunuzu bağlamakta ve sizi sınırlı kabuğunuza mahkum edebilmektedir.

IPC Telekom sahip olduğu sabit Telekom hizmetleri (STH) Lisansı, güçlü alt yapısı, kaliteli teknik servisi, soru ve sorunlarınıza anında çözüm bulan müşteri hizmetleri ile her türlü sözlü iletişim ihtiyacınıza cevap verebilen bir kurumdur.

Özetle; firmamız, dünyanın önde gelen telekomünikasyon şirketleriyle yapmış olduğu özel anlaşmalar çerçevesinde, hızlı ve kesintisiz iletişim hizmeti verebilecek kapasiteyi sağlayarak, sizleri sevdiklerinizle ve iş ortaklarınızla %70′ e varan ucuzlukla buluşturmaktadır.

paykasa ucuz fiyat

İnternette online ödemeler yapmak için birçok yöntem kullanabilirsiniz. Bankalar ve çeşitli firmalar online ödemeler yapmanız için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Online ödeme sistemleri, birçok ödeme yönteminden daha hızlı, pratik ve kolay olmasından dolayı çıktıkları günden bu yana kısa sürede popülerleşmiştir. 

 

http://www.paykasaucuzfiyat.com/

paykasa guvenli

En ucuza Paykasa kredi kartı satın alarak güvenli bir şekilde online alışveriş yapabilir, EFT, havale, para yatırma ve para çekme..

 

https://www.paykasaguvenli.com/

Firmalar.co Reklamcılık ve İnternet Hizmetleri
Tüm firmaları bünyesinde barındıran firmalar co sitemizde A’dan z’ye tüm sektörlerde firma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğer sizde aradığınız firmaya dair telefon numarası, adres bilgisi, faks numarası veya web sitesi gibi bilgilere erişmek istiyorsanız doğru sitedesiniz. 
 
Güncel Doğru Tarafsız Haber
Güncel Doğru ve Tarafsız Haberler...Çeşme ve Bodrum Plajları Hakkında Bilgilerden Tutunda Hayatın İçinden İnsanların Günlük İhtiyaçlarını Karşılayan İçerisinde Saç Sağlığı , Saç Bakımı Protez Saç ve Saç Ekim Merkezleri Gibi Tüm Vatandaşlarının İhtiyacını Karşılayan Doğru ve Tarafsız Haber Sitesi... 
 
Güvenli Hosting Hizmetleri
2004  Yılında müşterilerimize saldırılara karşı güvenlikli hizmet vermeye başladığımız ve internet dünyasına kazandırdığımız Güvenli Hosting, bu gün DOS, BOTNET ve DDOS Protection konusunda halen aradan gecen 12 yıl içerisin’de kendi sektöründe Siber Saldırı konusunda Güvenli Hosting lider firma olarak hizmetlerini geliştirmeye , teknolojiyi yakından takip edip en güncel servisleri müşterilerine sunmaya , müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikasını geliştirmeye devam ettirmektedir…
 
Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu