Üye Girişi
25 Haziran 2019 23:06
0
0
4
.
8
5
8
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Hobi & Oyuncak sektöründe toplam 29 firma bulunmaktadır.
LOGFAR DAN.VE ULUSLARARASI ARACILIK HIZMETLERI AS

 

'' Anne elinden annelere , çocuklarımız güvenle oynasın diye.''
Evet çocuklarımız güvenle oynasın diye  çeşit çeşit oyuncaklar üretiyoruz. Tüm oyuncaklarımız evlerinden çalışan anneler tarafından özenle hazırlanıyor. Yani hem  üretiyor , hem eğleniyor hemde  çeşitli nedenlerden dolayı iş hayatına aktif olarak katılamayan Türk kadınlarımıza istihdam sağlıyoruz. 

Çocuklarımızın hayal dünyalarını zenginleştirirken  güvenle oynayabilmeleri için gururla sunduğumuz ; 
 %100 Türk Malı  
 El emeği , göz nuru  
ürünlerimizde  y
aptığınız her alışverişte  çocuklarından ayrılmadan evlerinde çalışan marifetli  Türk kadınlarımızın ekonomik olarak güçlenmelerine ve yoksullukla mücadelelerine  verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

İpek Böceği olarak hedefimiz ; Güçlenen kadınlarımızla birlikte kalitemizden ödün vermeden zengin ürün çeşitlerimizle  güçlenen Türk Malı imajıyla dünya pazarınında yer almak.  

bingo halı yıkama

nkara Bingo halı yıkama olarak biz, değerli müşterilerimizin yaşadıkları sıcak, mutlu yuvalarında sağlıklı ve sıhhatli olarak yaşamlarını sürdürebilmeleri için, gerekli olan yaşadıkları ortamların temiz ve hijyenik olabilmesi adına sizin en yakın yardımcınız olmak için her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Doğru ekipmanlar doğru elemanlar ve doğru hijyenik yıkama ile sağlığınıza zarar vermeden size hizmet vermek biz Ankara Bingo Halı Yıkama için çok önemlidir.

7 gün 24 saat  4 mevsim konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla size en yakın yine Ankara Halı Yıkama fabrikası olup bundan dolayı size yakın olmanın gururunu taşıyoruz.

Ankara’ nın her bölgesinde adresiniz neresi olursa olsun size bir telefon kadar yakınız. Sizin yapmanız gereken sadece telefonu elinize alıp bizi aramak.

Ücretsiz servislerimizle güler yüzlü personelimizle halılarınızı kapınızdan alıp hijyenik ve tertemiz yıkanıp parfüm ve poşetlendikten sonra size tekrar teslim ediyoruz.

Ankara Halı Yıkama firması olarak bizi arayın farkı yaşayın.

Aklınızda hiçbir soru işareti olmadan güvenle halınızı bize teslim edin ve gerisini siz hiç merak etmeyin.

balon süslemeci firması

 

Balon süslemesi çalışmaları çok yoğun olarak başlar ve bitimi uzun sürer. Balonları şekilden şekile sokmak güç bir durumdur. Çok sık olarak hazırlanan balon süsleri uğraştırır .Balonların yapısı gereği belli bir şekilde durması imkansızdır. Her şekle girmeyen balonlar zorluklar altında yeni halkalar oluşturur. Düğün balonları gelin ve damadın tercihine göre hazırlanır. Gelin nasıl isterse ona göre ve istediği yerlere  konularak süsleme yapılır. Balonların şekli düğünlerde kalp halini alır. Uzun zincir halkası halinde balonlar herkesin kafasının üzerinden geçerek görsellik oluşturur. Düğün yapılacak mekan kır ya da sonda ise daha çok balonlarla süslenir. En gösterişli süsleme tekniğidir. Balonların olmadığı mekanlar boş gibi görünür. Aslında mekanın süsünden ziyade dolu olarak görünmesi için tercih edilir. Doğum günü çocukları için özel olarak hazırlanmış balonlar bulunur.Doğum günü balonları doğum günü çocukları için bir oda dolusu şişirilerek bırakılır ve onların içinde oynamasıyla yeni yaşına güzel bir şekilde girmesini sağlarlar.

 

masa kiralama

Masa kiralama işleriyle uğraşan şirketler ve organizasyon müdürlükleri vardır. Masalar gelen davetliler için çok önemlidir ve çok lazımdır. Masaların olmadığı toplu davetler yoktur. Gelenlerin rahatı için ve tat almaları için önemli bir onumu sahiptir .Sadece toplu törenlerde değil normal küçük çaplı davetlerde de kullanılır. Masalar ihtiyaca ve konumu göre değişmektedir. Masaların kullanım şekilleri farklıdır. Nikah masası, bar masası, cam masa, yemek masası, tahta masa, çocuk masası vb. gibi birçok masa çeşitleri bulunur ve kiralanır. Bar masası kiralama işleri diğer masalardan farklı olarak yapılır ve üretilir. Farklı mekanlarda kullanılacağı için farklı şekillerde yapılır ve satılır. satın almak istemeyenler için uygun fiyatlarda kiralanır. Bar masası genellikle barlarda ve barların haricinde kokteyl şeklinde düzenlenen  partilerde kullanılır.Cam masa kiralama, daha çok düğünlerde ve kokteyl tarzı toplu merasimlerin olduğu yerlerde uygun olarak kiralanır. Cama masalara gayet dayanıklı ve sağlamdır.

palyaço kiralama

 

Önce kocaman bir ayakkabı, sonra kocaman kocaman eller, ardından kıpkızıl saçlar, boyalı yanaklar ve kıpkırmızı bir burun, işte mutluluğun resmi bu. Çocukluğumuzun kahramanı, hiç istisnasız rüyalarımızın kahramanı palyaço. Her çocuk doğum gününde, düğününde, özel gününde palyaço ister ve en unutulmaz anlara sahiplenmek ister. Palyaço kiralama ile istediğiniz sayıda, ister bayan ister erkek palyaçolarımız hizmetinizde. Çocuk gelişiminden, pedagojik formasyondan anlayan palyaçolarımız, kaliteli esprileri ile sevdiklerinizi tamamıyla teslim edebileceğiniz karakter ve niteliktedir. Ucuz palyaço servisi ile mutluluğu çok ucuz karşılıklar ile satın alacaksınız. Hatta bedeli biçilmez dakikalar yaşayacaksınız. Çocuğunuz belki de arkadaşları arasında en popüler kişi olmanın hazzını yaşayacak.  Eğer siz de Palyaço fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yapmanız gereken şey belli ister telefonla bizi arayabilir isterse internet sitemizi tıklayabilirsiniz.

Fatih Cam Kapı Tamiri 0533 517 88 33 Fatih Cam Kapı Tamiri

Fatih Cam Kapı Tamiri 0533 517 88 33 Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Ayarı,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Ayarı,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Ayarı,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Ayarı,Fatih Cam Kapı Tamiri 0533 517 88 33 Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Ayarı,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Ayarı,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Ayarı,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Fatih Cam Kapı Tamiri,Ayarı,

Unigo

Çocuğunuza güvenli oyun alanı sunan unigo oyun matlarının Kurumsal Web sitesidir.

Vano Inflatable Toys Co., Ltd - Zorbing-balls.com
Welcome to visit www.zorbing-balls.com!
Vano Inflatable Toys Co., Ltd, is located in Southern China, Guangdong Province, speciallizing in manufacturing and supplying a great number of inflatable products, such as Zorb Ball, Zorbing Ball, Human Hamster Ball, Bubble Soccer, Zorb Football, Bumper Ball, Body Zorb, Loopy Ball, Knockerball, Water Ball, Walking Ball, Water Roller, Inflatable Pool, Zorb for Sale, Zorbing Ramp, Zorb Race Track, Water Slide, Water Park Toys, Inflatable Bounce House, Bouncy Castle etc.
 
Vano Inflatable Toys Co., Ltd
Address: Nanling Industrial Zone, Taihe Town, Baiyun District, Guangzhou, China
Post Code: 510515   Contact: Mr. Joey
www.zorbing-balls.com | www.zorbramp.com
Metin2 pvp serverler ve Tanıtımları
2006 dan buyanı metin2 sektöründe hem tanıtım hem oyun gelişimi hakkında genel bilgiler ve reklam alanları sunmaktayız.
Eger metin2 serveriniz var ise kullanıcı ihtiyaçınız yaza oyun genel sorunları için bize ulaşabilrisiniz
 
Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu