Üye Girişi
19 Eylül 2019 13:51
0
0
5
.
0
2
7
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Taşımacılık sektöründe toplam 255 firma bulunmaktadır.
A1 Yetki Belgesi Danışmanlık
A1 yetki belgesi danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
TUROS TRANSPORT

Firmamız TUROS Ul.Ar.Nak.LTD.Şti. 30 yıla yakın Rusya ve Türkiye arasında nakliye taşımacılığı yapmaktadır. 

Rusya’dan transit Türkiye, Kıbrıs, Gürcüstan, Azerbeycan, Iran, Irak, Suriye, Ürdün, Lübnan, bütün ülkere taşıma, Ağır ve Gabarili yükler için özel yol izini alımı,

Türkiye Limanlarından Irak’a hertürlü Aktarma, Gümrükleme işleri de dahil Kapıdan Kapıya Teslim yapmaktayız.

Uzun yıllar iş tecrübemizle Taşımacılık sektöründe gelmiş olduğumuz nokta, Başta Müşterilerimizin memnuniyeti olmak üzere,  Hızlı ve Zamanında yerine getirilmiş hizmetler ile Siz Müşterilerimize Hizmet etmekten kıvanç duyarız.

YAPTIKLARIMIZ,

YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR.

Öz Çukurova adana evden eve nakliyat

Müşteri memnuniyetin ve kaliteli hizmet anlayışını da eksiksiz ve güvenilir şekilde yerine getirmek unsurlarını içermektedir. Piyasa şartlarında kaliteyi uygun fiyat dahilinde sunarak daha çok kişinin taleplerini yerine getirmek firmamızın önem verdiği, asla vazgeçmediği bir diğer husustur.

Adana Evden Eve Nakliyat

Son teknolojiye sahip olan donanım ve araç filosu, Eğitim ve deneyim sahibi profesyonel çalışma kadrosu, 7/24 hizmet veren güler yüzlü müşteri temsilcisi ile evden eve taşımacılık alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Profesyonel, deneyimli, uzman kadromuzun yanı sıra tam donanımlı araç filomuzla hizmetinizdeyiz. Telefon kadar uzağınızda olan müşteri temsilcimize, aklınıza gelen tüm soruları sorabilirsiniz.

Çukurova Adana Evden Eve Nakliyat

22 yıllık geçmişimizle Adana Evden Eve Nakliyat Taşımacılık alanında, sektörün ihtiyaçlarını ve kriterlerini tamamen yerine getirerek, müşterilerimizin sayesinde Adana’da en tanınmış, en dürüst ve en güvenilir firmalarından biri olarak anılmanın haklı gururunu, mutluluğunu yaşamaktayız. Adana sınırları içerisinde Adana Evden Eve Nakliyat ve taşıma hizmetinin ne denli önemli olduğunu ve ne denli özenli çalıştığımızı görebilmeniz için, bizlerden yorumlarını esirgemeyen saygı değer müşterilerimizin yorumlarını okumanız yeterli olacaktır.

Firmamız müşteri haklılığını, müşterilerine en iyi, en kaliteli hizmet vermek düşüncesini benimsemiştir. Bugüne dek birçok büyük, küçük projeden alnının akıyla çıkmayı başaran firmamız; Adana’da Evden Eve Nakliyat, depolama, paketleme, stoklama gibi görevleri üstlenmiş, görevleri hızlı, güvenilir şekilde başarıyla sonuçlandırmayı bilmiştir. Bugüne dek hiçbir şikayet, memnuniyetsizliğe mahal bırakmadan, dürüst, güvenilir şekilde kendini kanıtlamış olan nakliye firmamız, hız kesmeden aynı tempo ile, titiz, güvenilir, kaliteyi bir an olsun elden bırakmayarak nakliyat çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamızın bu zamana dek yüzlerce müşteri tarafından tercih edilmesinin nedeni sadece kaliteli, güvenilir, titiz çalışmaları değil aynı zamanda nakliye çalışmaları uygun fiyat duyarlılığı içerisinde yerine getirmesidir. Piyasa durumu, ekonomik şartlar ile iş kalitesi açısından kıyaslandığı takdirde sizlerde zaman kaybetmeden yüzlerce mutlu müşterimiz arasına katılacaksınız.

Adana Evden Eve Nakliyat konusunda kendini kanıtlamış olan firmamız; deneyimli, eğitimli kadrosu ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi ilke haline getirmiştir. Deneyimli kadrosu dışında aynı zamanda teknolojiyi de güncel olarak takip altına alan nakliyat firmamız, son teknoloji ile donatılmış olan nakliye araç filosuyla hızlı, güvenilir nakliye sağlamanın güveniyle siz değerli müşterilerini beklemektedir. Merak ettiğiniz her şeyi günün her saati müşteri temsilcimize danışabilir, aklınıza takılan her konuda yanıt alabilirsiniz. Telefon kadar uzağınızdayız, hizmetimiz ile dahi neden bukadar tercih edildiğimizi anlayabilirsiniz.

Adana Evden Eve Nakliyat
Adana Evden Eve Nakliyat en yüksek imkanlar sayesinde güvenli, ve dürüst yöntemlerle eşyalarınızı Türkiye'nin her yerine taşıyoruz. Bizimle çalışmak istediğinizde uzman expertiz ekiplerimiz çalışacak alana gelerek eşyanın tipi miktarı ve asansör hizmetleri verilip verilmediğini tespit eder ve uygun olan en iyi hizmet ortamı hazırlayarak bilgi verirler. Eşya taşınması sırasında gerekecek her imkan sağlanmış olur.
 
Günümüzde Eskiye nazaran gelişme gösteren Evden Eve Nakliyat sektörü Avrupa'dan ithal ambalaj, deneyimli personel ve özel yapılmış kapalı kasalı kamyonlarımızla hasarsız bir taşıma hizmeti yapılmaktadır.
 
Amaç olarak Emniyetli hasarsız tamamen müşteri memnuniyetine dayalı bir şekilde Evden Eve Nakliyat sektöründe faaliyet göstermektir.
 
ADANA TUR VİP TRANSFER

Ulaşım ihtiyacınız olan her an Adana Havalimanından istediğiniz lokasyona veya istediğiniz bir noktadan havalimanına haftanın 7 günü 24 saat tahsis ve transfer hizmetleri sunmaktayız.

Profesyonel Dağıtım
Tüm Türkiye genelinde her türlü, broşür, el ilanı, dosya, katalog, fatura vb. dağıtımı yapmaktayız. 
Yaya ve motorlu kuryelerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca bünyemizde bulunan matbaamızda en hesaplı 
fiyatlarla baskı hizmetide vermekteyiz. Sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz. İletişim için
http://brosurdagitim.info/adana-brosur-dagitim-firmalari-fiyatlari.html web site adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
AcilYolYardimi.Net Aracılık Şirketi

Acilyolyardimi.net yola çıkan, tatile giden seyahat eden müşterilerin, seyahatleri sırasında meydana gelen tüm kaza arıza lastik patlaması vs. tüm olumsuzlukları gidermek ve müşteri memnuniyeti sağlamak için kurulan bir asistan firmasıdır.

 

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu