Üye Girişi
26 Şubat 2020 16:49
0
0
5
.
3
2
2
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
İş Servisleri sektöründe toplam 217 firma bulunmaktadır.
Kolay Ofis | Sanal Ofis | Hazır Ofis
  • Sanal ofis hizmetleri
  • Hazır ofis hizmetleri
  • Yasal adres temini
  • Kargo - Posta teslim alma hizmetleri
  • Sekreterya hizmetleri
  • 850 yada 312 alan kodlu telefon tahsisi
     
Ayrıntılı bilgi için lütfen arayınız...
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adana Ertur Rent a Car

Adana Havalimanı Oto Kiralama faliyeti yürüten firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir, geniş ve yeni araç filosu, deneyimli kadoru, ekonomik kampanyalı fiyatları ile Adana ve Bölgesinde 15 yıllık tecrübe ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti faliyetini sürdürmektedir.

Adana Psikoterapi

Adana Psikolog, Psikolog Adana, Adana Psikoterapi, Adana Psikoterapi Merkezi, Adana Terapi Merkezi, Adana Terapi, Psikolog Adana, Adana Psikolog Adresleri, Psikiyatr Adana, Psikoterapi Merkezleri Adana, Adana Psikiyatri, Adana Psikolojik Danışmanlık, En iyi Psikoterapist Adana, Adana Psikoterapist, Evlilik Terapisi Adana, Evlilik Terapisti Adana, Psikolojik Destek Adana, Psikoterapi Nedir?, Aile Danışmanlığı Adana, Deprasyon Tedavisi Adana, Aile Terapisti Adana, Adana Psikiyatri Kliniği, Adana Psikoterapi Kliniği

Avukat Saim İNCEKAŞ

Adana avukatı Saim İncekaş ceza ve boşanma alanında kurumsal avukatlık hizmeti sağlamaktadır. Ofis Adana Ziya Algan İş Merkezi'nde yer almaktadır. Adana Boşanma Avukatı ve Adana Ceza Avukatı olarak profesyonel bir hizmet sağlamaktadırlar. Boşanma Avukatlığı, Ceza Avukatlığı ve Bilişim Hukuku alanında uzman avukat ekibi ile Adana Barosu'na bağlı olarak çalışmaktadır.

Avukat Ceren Sümer Cilli

Avukat Ceren Sümer Cill, Adana bölgesinde ceza ve boşanma hukuku konusunda hukuksal danışmanlık vermektedir. Konferans ve söyleşilere katılıp halkı bilinçlendirmektedir. Adana boşanma ve Adana Ceza avukatı denilince akla gelen ilk isimlerden biridir. Ceza ve boşanma hukuku konusunda birçok konferans ve söyleşi de konuşmacı olmuştur. Adana avukatı olarak, Avukat Cere Sümer Cilli, bölgenin kültürü ve yapısı konusunda bilgilidir ve davalarda hasastır. 

SAHA DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

Adana ve çevre illerde profesyonel apartman yönetimi,site,bina,tesis yönetimi,temizlik hizmetleri ve ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

 

SAHA SİTE YÖNETİMİ DANIŞMANLIK TEMİZLİK LTD. ŞTİ.

Adana Apartman, Site, Alışveriş Merkezi, Plaza, Villa, İş Merkezi, Yönetim ve Finansal Danışmanlık Şirketi - Adana Apartman Ve Site Yönetim Firması

Adana genelinde yukarıda bahsettiğimiz toplu yaşam ve iş alanlarının finansal ve hukuksal açıdan danışmanlık, yönetim hizmetini vermekteyiz. Sektöre SAHA TEMİZLİK markası ile 2013 senesinde artan başarılar ile girdik ve devam ettirmekteyiz. Temizlik sektöründeki başarılarımızı yeni şirketimiz olan SAHA YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ile devam ettirmekteyiz.

 

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2019 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu