Üye Girişi
25 Haziran 2017 20:10
0
0
3
.
2
5
4
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
İş Servisleri sektöründe toplam 118 firma bulunmaktadır.
A+ Web & Marketing Solutions

A+ Dijital Marketing , Profesyonel Web Tasarım,Kurumsal Seo gibi sunduğu birçok hizmetle Kanada ve Türkiye'nin önde gelen firmaları ile işbirliği içerisindedir.A+ Olarak Kanada'da bulunan merkezimizde her biri dalında uzman ve tecilli çalışanlarımızla çalıştığımız her firma ve aldığımız her projede sunduğumuz hizmetlerle firmanizin ve markanizin değerini kat ve kat arttırarak hedef kitlenize ulasmanizi ve bunun sayesinde yıllık satış ,marka tanıtım gibi alanlarda hedeflerinizi yakalamanizi ve satışlarınızın artmasını sağlıyoruz .

 

atak tr.anslations

Türkçe ile Almanca ve İngilizce dilleri arasındaki tüm tercümeleriniz (yasal/idari her türlü dokümanlar, iş sözleşmeleri, doktor raporları, diplomalar, lisans/yüksek lisans/doktora tezleri, kullanım kılavuzları, yazılım içeriği, internet sayfaları vb.) özenle yapılır, zamanında ve eksiksiz teslim edilir. Trados, Across, OmegaT vb. bilgisayar destekli tercüme programları ile kurumsal dilinizi yansıtan tercümeleriniz yapılır. Kalite taahhütümüzdür. 

Adana Psikoterapi

Adana Psikolog, Psikolog Adana, Adana Psikoterapi, Adana Psikoterapi Merkezi, Adana Terapi Merkezi, Adana Terapi, Psikolog Adana, Adana Psikolog Adresleri, Psikiyatr Adana, Psikoterapi Merkezleri Adana, Adana Psikiyatri, Adana Psikolojik Danışmanlık, En iyi Psikoterapist Adana, Adana Psikoterapist, Evlilik Terapisi Adana, Evlilik Terapisti Adana, Psikolojik Destek Adana, Psikoterapi Nedir?, Aile Danışmanlığı Adana, Deprasyon Tedavisi Adana, Aile Terapisti Adana, Adana Psikiyatri Kliniği, Adana Psikoterapi Kliniği

Günaydın Temizlik

Kalitede ödün vermeyen firmamız müşteri memnuniyetini hedefleyerek faaliyet göstermektedir. Sektör de oldukça sağlam olan firma, kaliteli temizlik hizmeti için elinden gelen gayreti göstermektedir. Pek çok kişinin beğendiği ve sık sık yararlandığı hizmetlerimiz gerekli yeterliliğe sahip olan ekibimiz ile verilmektedir.

Ankara’nın bir ucundan diğer ucuna üstün hizmet, kalite ve güvenilirliği ile sizlerle.

Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?

Günaydın Temizlik olarak her zaman ilk hedefimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Sizlere en uygun hizmeti verebilmek adına profesyonel kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Günaydın Temizlik olarak sektörde yer alan en son teknolojik makinaları kullanarak sizlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Ayrıca eklemek gerekirse Günaydın temizlik üstün hizmet garantisi altında en uygun fiyatlarla sizlerle çalışmayı hedefler. Fiyatlarımız ve çalışmalarımız konusunda daha detaylı bilgiyi iletişim bölümünde ki adres ve telefonlardan öğrenebilirsiniz.

Hizmetleriniz Neler?

Temizlik adına aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm işlerde sizin yanınızdayız. Aşağıdaki listeden temizlik alanında yaptığımız faaliyetlerden sadece birkaçını görebilirsiniz

  • Genel Temizlik İşlemleri
  • Ev Ve Ofis Temizliği
  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • Buharlı Temizlik
  • Otel Ve Bina Temizliği
  • Dış Cephe Ve Cam Temizliği
  • Residense Temizliği
Ankara Uydu Servisi
ANKARA UYDU SERVİSİ
 
Ankara'da bulunan bir çok ilçe ve semtlerine uydu servisi hizmeti vermekteyiz. Firma çalışanlarımız tamamen uzman kadrodan oluşmakta olup, Sektörde tanınmış bir alt yapıya sahibiz, profesyonel olarak her türlü uydu işlerinizde sizlere tam donanımlı servis araçlarımız ile Ankara Uydu Servisi olarak hizmet vermekten onur duyarız.
 
UYDU SERVİSİ
UYDU KURULUMU
ÇANAK ANTEN MONTAJI
EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri


Ankara merkezli kurulan temizlik şirketimiz 2015 yılında sektöre giriş yapmış, bir çok prestijli projede aktif görev alarak sektörde haklı liderlik konumunu almıştır.

MOGAN GROUP Mimarlık Dekorasyon İnşaat Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti.

MİMARLIK & MÜHENDİSLİK

- Mimari & Mühendislik planlamalar

- İç Dekorasyon tasarım & uygulamaları

- Dış Cephe tasarım & uygulamaları

- Özel Mobilya tasarım & üretimi

İNŞAAT

- Komple anahtar teslim İnşaat işleri

- İnşaat Maliyet analizleri

- Danışmanlık, Proje Hizmetleri

- Bina Yapıları İnşaat Hizmetleri

- Çelik Konstrüksiyon Tasarımları

ENERJİ

- Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS)  satış & teknik servis hizmetleri

- Regülatör satış & teknik servis hizmetleri

- Jeneratör satış & teknik servis hizmetleri

- Ameliyathane kontrol & izolasyon panelleri

- Güneş (Solar) Enerjisi  satış & teknik servis hizmetleri

- Rüzgar Enerji Santralleri  satış & teknik servis hizmetleri

Altın : 147,16
Euro : 4,0807
Dolar : 3,7814
İmkb : 86847
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu